Онлайн: у виконкомі Кривого Рогу обговорюють питання доступності інфраструктури міста для людей з інвалідністю

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
25 липня за ініціативи департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради розпочалося обговорення створення умов доступності транспорту, об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури та поштового зв’язку для криворіжців з інвалідністю.

Як повідомляє журналіст сайту «Перший Криворізький», на засіданні присутні директорка департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради Інеса Благун, голова громадської організації «Рух без меж» Юрій Понькін, директор департаменту розвитку інфраструктури міста Іван Карий, начальник відділу транспорту і зв’язку Сергій Сиротюк та активні криворіжці.

Нижче ви можете переглянути пряму трансляцію 1KR.UA. Більше інформації читайте у наступних статтях.Читайте також: Який він - доступний простір у Кривому РозіЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

alkozavг
  • 3
  • 4
  • Ответить

В Новосибирске жители пожаловались в мэрию на шатающийся мост. Чиновники отчитались о ремонте, но жители заметили, что на самом деле они просто покрасили ограждение, а ограждение укрепили пластиковой бутылкой.

Нужно было еще синей изолентой перемотать

Sergrey4
  • 2
  • 0
  • Ответить

То шо теперь, едем на Марш за Независимость Сибири ? Собирай ***.

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Город