У 2019 році лікарі Дніпропетровської області виписали майже 450 тисяч електронних рецептів на «Доступні ліки»

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
Майже 450 тисяч електронних рецептів виписали мешканцям Кривого Рогу та Дніпропетровської області за програмою «Доступні ліки». Про це повідомили на офіційному сайті Дніпропетровської облдержадміністрації.

Також у облдержадміністрації нагадали, що за програмою отримати медикаменти можна у 642 аптеках області.

Читайте також: Дніпропетровська область стала лідеркою за виплатами від Національної служби здоров’я України за доступні ліки


«Програма «Доступні ліки» запрацювала в Україні у 2017 році. Завдяки цьому люди із серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом другого типу та бронхіальною астмою можуть отримати понад 250 препаратів – безкоштовно або з незначною доплатою», - розповіли в Департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

Із квітня 2019 року на Дніпропетровщині виписали майже 450 тисяч Е-рецептів на «Доступні ліки». Понад 353 тисячі з них пацієнти вже використали. Рецепти видають сімейні лікарі, терапевти або педіатри.

Переглянути перелік аптек, які працюють з програмою «Доступні ліки», можна на сайті.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

yura36,6
  • 9
  • 3
  • Ответить

— Здравствуйте, бесплатный доктор!
— Ну... Здравствуйте безнадежно больной пациент!

Злойе
  • 9
  • 1
  • Ответить

Рецепты рецептами, их не примешь вместо лекарств... А отоварить лекарства по рецепту довольно проблематично - то нету, то не в этой аптеке, то придите позже...

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Общество