Безпечне покриття, окремі ігрові зони та огородження від тварин на дитячих майданчиках України, - Мінрегіон оновлює ДБН

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми щодо влаштування благоустрою, зокрема, планує внести низку нових обов’язкових вимог щодо проектування та будівництва сучасних та безпечних вуличних дитячих майданчиків. Про це повідомили на офіційному сайті Міністерства.

У Міністерстві підкреслили, важливість врахування при проектуванні нових дитячих майданчиків вимог безбар’єрності, щоб сучасний ігровий простір був інклюзивним і доступним для кожного, у тому числі, дітей з інвалідністю.

Читайте також: Чи безпечні дитячі майданчики у дворах Кривого Рогу, - опитування

На сторінці заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Парцхаладзе у Facebook було проведено опитування користувачів соцмережі та попередньо зібрано низку пропозицій змін у ці ДБН від пересічних громадян. Зокрема, щодо влаштування безпечного покриття на дитячих майданчиках, проектування окремих ігрових зон в залежності від віку дітей та огороджень від вуличних тварин. Крім цього, було запропоновано переглянути норми освітлення та озеленення дитмайданчиків тощо.

ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій» встановлює вимоги щодо нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів благоустрою незалежно від їх підпорядкування та форми власності. Це парки (гідро-, луго-, лісопарки, парки культури та відпочинку, парки-пам’ятки садово-паркового мистецтва, спортивні, дитячі, історичні, національні, меморіальні та інші), рекреаційні зони, сади, сквери; пам’ятки культурної та історичної спадщини; майдани, площі, бульвари, проспекти; вулиці, дороги, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки, зупинки та споруди міського громадського транспорту, майданчики для паркування; пляжі; кладовища; інші території загального користування; прибудинкові території; території підприємств; водоохоронні зони та прибережні захисні смуги в межах населених пунктів.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 14 мин

Есть угроза

02 : 47

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com