Кошти на медичні апарати криворіжці збиратимуть на вулиці під час #HelpFest

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
28 липня у Кривому Розі відбудеться фестиваль #HelpFest, зібрані під час нього кошти підуть на закупівлю Шприцевого насосу (для проведення та точного дозування хіміотерапії - ціна від 250 00 гривень, їх бажано придбати 2 апарати) та Оксимат (для постачання кисню в реанімації) для дитячого гематоонкологічного відділення у міській лікарні №8.

Фестиваль відбудеться в парку імені Юрія Гагаріна з 11:00 до 20:00. На мешканців та гостей Кривого Рогу чекають зумба-тренування, виступи музичних гуртів, б'юті -зона, їжа, маркет та Kids-зони.

Громадські активісти планують зібрати щонайменше 56 тисяч гривень на закупівлю Шприцевого насосу та Оксимат для дитячого гематоонкологічного відділення 8 міської лікарні.

«Нас жахає той факт, що наше місто одне з перших у Дніпропетровської області за рівнем захворюваності на рак. Ми більше не можемо залишатись осторонь цієї гострої ситуації та хочемо звернути увагу громадськості на важливість проблеми захворювання дітей на онкологічні захворювання та допомогти з купівлею необхідного обладнання», - розповіли організатори благодійного фестивалю.

Також організатори кажуть, що їх оборює той факт, що на потреби 8 міської лікарні виділено 3 мільйони гривень на рік, а на 1 день міста - 4,5 мільйони гривень.

Зазначимо, що криворіжці неодноразово виходили мітингувати на підтримку петиції про перенаправлення грошей зі святкування Дня міста на онкохворих дітей, але петицію не внесли до порядку денного. Потім все ж її розглянули, але не підтримали. Деталі у матеріалі Відгоцали на Дні міста, тепер можна і показати турботу про дітей: більшість криворізьких депутатів не підтримали петиціюЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 14 мин

Есть угроза

02 : 17

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com