Криворіжці незадоволені спортивною інфраструктурою міста, - опитування

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
Більшість опитаних на нашому порталі мешканців Кривого Рогу вважають, що спортивна інфраструктура міста у занедбаному стані та потребує більшої уваги з боку міської влади.

Нагадаємо, що у рамках фестивалю до Дня Європи у Кривому Розі відбувся кубок України зі стронгмену, на який завітали Президент Федерації стронгмену Сергій Конюшок та Почесний президент Федерації стронгмену, силач Василь Вірастюк. Більше читайте тут.

Зазначимо, що мер Кривого Рогу назвав питання про «вбиту» спортивну базу міста провокацією журналістів. А директорка департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Світлана Лавренко, що такої кількість спортивних об'єктів, як є у Кривому Розі не має жодне місто, окрім столиці - Києва - і обласного Харкова.

Тому редакція інформаційного порталу «Перший Криворізький» спитала у мешканців міста, як вони оцінюють спортивну інфраструктуру.

Нагадаємо, що Кривий Ріг номінований на звання «Європейська столиця спорту 2023», за участь мешканці міста заплатять 250 тисяч гривень.

75% опитаних вважають, що спортивна інфраструктура Кривого Рогу у жахливому та занедбаному стані.

16% респондентів обрали варіант «50/50», тобто оцінюють стан міських спортивних споруд задовільно, але бажають кращого.

І лише 5% учасників опитування вважають, що все зручно і сучасно.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

95
  • 2
  • 1
  • Ответить

Люди всегда всем недовольны настоящим, потом через пару лет начинают ныть как хорошо они жили раньше. Я не сомневаюсь, что через год они начнут обрезать нынешнего президента. Потому что страна в жопу катилась десятилетиями и за 5 лет ему этого не исправить. Давайте реально смотреть на вещи, все время какие то мечты нереальные. То мы делаем оранжевую революцию и будем жить типо как в Америке. То мы делаем майдан мечтая жить как в Европе. В вас там ждут в этой Европе? Мечты, мечты....

Доктор Ватсон
  • 3
  • 3
  • Ответить

Фима , а таки правда что спорт полезен для здоровья ????
Мойша , не смешите мои тапочки , если бы то таки была правда . то на каждом турнике висело по пять евреев.

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Город