Уляна Супрун сподівається, що Кривий Ріг стане більш доступним і відкритим, як і медицина у ньому

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Виконуюча обов`язки Міністра охорони здоров`я України Уляна Супрун сподівається, що Кривий Ріг з часом буде ставати доступнішим і відкритішим, як і медицина в ньому.

Про це очільниця МОЗ написала на сторінці у фейсбуці після того, як відвідала Кривий Ріг у рамках Другої конференції громадянського суспільства.

На початку конференції Уляна Супрун розповіла, що їй складно далася дорога з Києва до Кривого Рогу.

«Коли ми їхали автівкою, ми побачили правду українських дорог. Якщо ми не знаємо правди, наприклад про дороги, якими ідемо до Кривого Рогу, то ми не знаємо самої проблеми.

[...]

Медицина - це не лише про лікарів та пацієнтів, це й про дороги. Ми можемо мати найкращу машину швидкої допомоги, найкращих лікарів й парамедиків, найліпше обладнання та ліки, чудові накази МОЗ. Але якщо є такі дороги - машина швидкої допомоги ніколи не приїде до пацієнта вчасно
», - розказала Уляна Супрун.

Про що ще насправді медицина, за словами Міністерки, - читайте тут.

Після конференції у пості на фейсбуці пані Уляна написала:

«Особливо важливою для медицини є інфраструктура. Мешканці Кривого Рогу розуміють це як ніхто інший.
Дорога до міста автівкою на більшості ділянок у жахливому стані, графік залізничного сполучення безальтернативний, а авіасполучення з Києвом відсутнє.

Це дуже важливий виклик для всіх рівнів влади та країни в цілому. Дуже сподіваюсь, що Кривий Ріг з часом буде ставати доступнішим і відкритішим, як і медицина в ньому
».

Про що ще розповідала Уляна Супрун - читайте згодом на нашому сайті.

авторка фото - Уляна СупрунЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
36 мин

Все хорошо

06 : 24

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com