До проекту «Європейські жінки у Вікіпедії» долучилися криворіжці та криворожанки

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
4 травня у криворізькій бібліотеці відбувся воркшоп «Європейські жінки у Вікіпедії».

Учасники безкоштовного воркшопу навчилися створювати статті до Вікіпедії, одночасно долучившись до боротьби з гендерною нерівністю.

«Ми помітили, що у Вікіпедії є окремий захід, який звернув увагу на велику різницю статей про жінок и чоловіків у цьому ресурсі. Тому ми зв'язалися з представниками та представницями Вікіпедії, щоб показати у кожній темі видимість жінок. Зараз у них йде тема «Європейська весна 2019», в якій є окрема категорія європейських жінок», - організаторка воркшопу Ольга Костіна.Спікером воркшопу була секретар правління ГО «Вікімедіа Україна» Юліана Царук.

Юліана розповіла, що Вікіпедією піклується Фонд Вікімедіа, некомерційна організація у США. Вікімедіа Україна є її офіційним регіональним відділенням в Україні, яке популяризує наповнена Вікіпедії та її сестринських проектів текстами та іншими матеріалами, організовуючи такі проекти, як «Європейська весна 2019».

«Це моє рідне місто тому дуже хочеться, щоб люди також цікавилися Вікіпедією. Я хочу біль якісного контенту у Вікіпедії, тому що я читаю її та редагую, і хочу, щоб більше людей долучилися і ми робили цей якісний контент разом», - розповіла Юліана Царук.

Зазначимо, що всі учасниці та учасники заходу, які написали статтю у Вікіпедію, отримали сувеніри від організаторів, а також зможуть поборотися за призи конкурсу статей «Європейська весна».
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город