Спортсмени, патрульні, священники прийшли підтримати людей із аутизмом

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
5 квітня криворіжці, одягнувши блакитний одяг, долучилися до акції, приуроченої до Всесвітнього дня поширення інформації про проблеми аутизму.

Про це повідомляє журналістка "Першого Криворізького".

Зазначимо, що Всесвітній день поширення інформації про проблеми аутизму відзначають 2 квітня.

Організатори акції - члени громадської організації «Асоціація допомоги людям з розладами спектру аутизм «Інші грані» п'ятий рік поспіль проводять подібну акцію до Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм, активно інформуючи суспільство про проблеми, пов'язані із розладами аутистичного спектру. Тим самим роблячи оточуючих більш обізнаними і толерантними до людей з аутизмом.

Серед гостей заходу криворізькі боксери Ігор Шевадзуцький та Тимур Беляк. Молодіжний відділ Криворізької єпархії вручив подяки за підтримку дітей із аутизмом.

У ТРЦ у Покровському районі Кривого Рогу патрульні разом дітьми проводять вікторину - перевіряють знання правил дорожнього руху.

Також дорослі і діти можуть одягти спеціальні окуляри, в яких людина відчуває себе сп'янілою - це допоможе, кажуть патрульні, усвідомити, що сідати п'ямним за кермо - небезпечно для себе та оточуючих.


Також під час заходу до Дня поширення інформації про аутизм студенти педуніверситету привезли роботів.Читайте також: Криворіжців закликають одягти різнокольорові шкарпетки на підтримку людей з синдромом Дауна

Взяти участь у акції прийшло близько 50 родин з дорослими та маленькими дітьми. Криворіжці одягнули блакитний одяг, щоб усі побачили, що аутизм – це не хвороба. Всюди – блакитні кульки й усміхнені діти. Тут кажуть – про аутизм потрібно пам'ятати і не замовчувати.

Як повідомляє журналіст інформаційного порталу «Перший Криворізький», акція розпочалася у торгово-розважальному центрі на мікрорайоні Зарічний. Учасників акції «Кривий Ріг у блакитному» чекають пізнавальний мультик для дітей та перфоманс для дорослих, живе спілкування для активних глядачів, розіграш призів серед учасників акції.

Діти-аутисти унікальні і бачать світ не так, як інші люди. Їх відмінності яскраво виражені в контексті навичок спілкування. Аутисти користуються власною мовою і оперують системою, яка працює на них. Якщо у вас є знайома дитина з діагнозом аутизм, тоді вам важливо вивчити їхню мову, щоб правильно вести себе і спілкуватися з ними.

Читайте також: Вони йшли до цього 5 років: незабаром у Кривому Розі відкриють Центр для дітей із синдромом Дауна

Редакція інформаційного порталу «Перший Криворізький» на основі відкритих джерел підготувала декілька порад як правильно спілкуватися з дитиною з діагнозом аутизм.

  • Говоріть про те, що їм цікаво. Дізнавшись, чим цікавиться дитина, вам буде набагато простіше побудувати вашу бесіду. Під час обговорення зручної для них теми, такі діти можуть розкритися. Для легкості спілкування необхідно знайти правильну “довжину хвилі”, на якій їм зручно спілкуватися. Наприклад, ваш син може любити автомобілі, і ця тема стане прекрасним початком бесіди.
  • Скорочуйте речення в розмові з дитиною-аутистом, оскільки їй складно осмислювати усне мовлення.Розмовляючи з аутистом короткими реченнями, ви дасте йому можливість більш фективно «переварювати» інформацію.
  • Малюйте. Аутисти мають гарне образне мислення і добре сприймають малюнки. Пробуйте малювати схеми, інструкції або прості зображення, щоб доносити до них свої ідеї.
  • Давайте час на осмислення. Може знадобитися більше пауз, ніж в звичайній розмові. Дитині необхідний час, щоб обміркувати почуте. Запасіться терпінням і не квапте їх; давайте їм час подумати і підготувати свою відповідь.
  • Приділяйте їм увагу. Досить часто дитина хоче привернути увагу, але може відчувати внутрішню боротьбу. Не забувайте про них і приділяйте увагу. Робіть спроби, навіть якщо вони не відповідають. Для них це багато значить.
  • Говоріть прямо. Аутисти можуть не сприймати метафори. Їм складно розуміти сарказм, ідіоми і жарти.

    Під час заходу діти із аутизмом брали участь у всіх видах активностей та сольно виступали із вокальними номерами.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев
Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Общество