Стан повітря у населених пунктах регіону можна дізнатись онлайн, даних про Кривий Ріг не буде

Главное фото новости
Фото: ДнепрОГА
1kr.ua
У шести населених пунктах області за три роки облаштували станції еко-моніторингу, але не у Кривому Розі. Про це повідомили на офіційному сайті облдержадміністрації.

Станції облаштували у Дніпрі, Жовтих Водах, Зеленодольську, Нікополі, Павлограді та Покрові. Дані надходять напряму зі станцій еко-моніторингу й оновлюються кожні дві хвилини.

Читайте також: Підприємства-забруднювачі повітря повинні нести відповідальність, - криворізькі громадські працівники

«У нашій області багато промислових підприємств-забруднювачів. Мешканці регіону мають право знати, у яких еко-умовах вони живуть. Це закріплено у законодавстві. Проект з еко-моніторингу Дніпропетровщина реалізувала однією з перших в Україні. Його розробили облдержадміністрація та облрада», – сказав співавтор проекту системи екологічного моніторингу Павло Хазан.

Пости збирають інформацію щодо забруднення атмосферного повітря – вмісту у ньому діоксиду сірки, діоксиду азоту, монооксиду вуглецю, сірководню, озону та дрібнодісперсного пилу. Досліджують також дані про кліматичні умови.


Автоматично, в режимі реального часу дані надходять і до інтернету – їх розміщують на спеціальному віджеті. Нині кожен бажаючий може ознайомитись з інформацією на сайті Дніпропетровської облдержадміністрації.

Власники інтернет-порталів можуть розмістити віджет з еко-моніторингами на своїх ресурсах. Як це зробити можна дізнатися тут.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
32 мин

Все хорошо

04 : 43

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com