Жодне приміщення не буде затоплене або зруйноване від пожежі, - Лев Парцхаладзе

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
В Україні планують впровадити сучасні системи пожежогасіння тонкорозпиленою водою. Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

У проекті змін до ДБН В.2.5-56-2014 «Системи протипожежного захисту» є рішеня, які дозволять підвищити пожежну безпеку, стверджуються у Міністерстві.

Читайте також: На дахах українських ТРЦ можуть з’явитися автомобільні парковки

Також у Міністерстві зазначають, що відповідні зміни вже затверджені та будуть опубліковані найближчим часом.

«Якщо говорити про пожежогасіння тонкорозпиленою водою — цей спосіб один з найбільш ефективних і має масу плюсів. По-перше, жодне приміщення не буде затоплене або зруйноване від надмірної кількості води при гасінні звичайними способами, а вогонь при цьому буде ефективно ліквідований завдяки спеціальному обладнанню, яке тонко розпилює воду.

Також такий метод дозволяє витрачати менше води на гасіння пожежі, а, отже, і запасні резервуари води можуть бути меншими і займати менше місця. Тому ми ввели можливість використання таких систем в Україні. Це важливо для безпеки людей»,
— сказав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Крім цього, новими змінами передбачається встановлення звукової сигналізації про несправність та додаткові показники щодо готовності роботи систем протипожежного захисту. Це дозволить збільшити ефективність роботи таких систем та швидше виявляти надзвичайні ситуації та реагувати на них.

Зміни до ДБН розроблені фахівцями ВГО «Український союз пожежної та техногенної безпеки».

Читайте також: 44 мешканця Дніпропетровської області загинули під час пожеж з початку 2019 року


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
33 мин

Все хорошо

05 : 46

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com