Юні бізнесмени можуть спробувати сили у конкурсі, переможці якого стажуватимуться у провідних компаніях України

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
Студентам Кривого Рогу та області пропонують долучитися до конкурсу на кращий бізнес-план. Про це розповів очільник області Валентин Резніченко.
Прийом робіт триватиме до 30 квітня 2019-го. Їх оцінюватиме незалежна експертна комісія, у складі якої потенційні інвестори та підприємці, представники вишів. Вже у травні оголосять список переможців.

Читайте також: В університеті, де у Кривому Розі почався Євромайдан, вшанували вбитих Героїв Небесної сотні

Взяти участь у конкурсі «Кращий бізнес-план» може студент будь-якого вишу регіону, у тому числі слухачі магістратури та заочники. Головне – мати ідею для стартапу та чіткий план її реалізації. А ще – зацікавити потенційного інвестора.

«Потенційний інвестор має бачити власну вигоду. Мінімум грошових вкладень – максимум доходів. Саме такі пропозиції зацікавлять підприємців», – підкреслила декан факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин Університету митної справи та фінансів Вікторія Даценко.

У бізнес-плані студент має показати, як організувати бізнес, хто буде задіяний, скільки коштів необхідно вкласти. Також студенти мають розписати, де буде продаватися товар чи надаватиметься послуга.

Учасники конкурсу можуть обрати будь-яку галузь економіки. Але пріоритетними визначили найбільш перспективні для нашого регіону – ІТ-індустрія, альтернативна енергетика, агропромисловий та промисловий комплекс.

«Зацікавлені у молодих фахівцях. Тож із задоволенням візьмемо на роботу авторів кращих бізнес-плані. Наші головні критерії до конкурсних робіт – економічність та перспективність», – сказав директор по роботі з персоналом Центральної Енергетичної Компанії Ігор Коваленко.

Проміжні підсумки конкурсу планують підвести вже наприкінці березня. Переможці отримають можливість стажуватися у провідних компаніях України. Детальніше про конкурс та вимоги до бізнес-плану – тут. Телефон для довідок 067 504 05 05.

Також для учасників конкурсу передбачили і грошові премії.

Читайте також: Український культурний фонд готовий спонсорувати культурні проекти молодіЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Погода
  • 2
  • 0
  • Ответить

Вот это сегодня тепло, все прямо по летнему одеты))

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Общество