Скільки коштувала криворізькому підприємству стабільність перекачування води

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
Комунальне підприємство "Кривбасводоканал" повідомило вартість встановлених у Радушному насосів. А от інформація щодо автоматизованої системи сповіщення, впровадженої на складі хлору Радушанського водопровідного комплексу залишиться утаємниченою.

Саме від цих нових двох насосів залежить стабільність перекачування води з резервуарів до інших насосних станцій, повідомила напочатку тижня пресова служба КП "Кривбасводоканал". Тоді редакція звернулась за додатковими роз'яснення стосовно вартості обновки.

Нагадаємо, у вересні 2018 році на складі став витік. Детальніше про це тут.

На Радушанському водопровідному комплексі у 2018 році були встановлені 2 нові насоси: ЦН 800-600-705-С та ЦН 600-500-515-С. КП «Кривбасводоканал» придбав їх за власні кошти, витративши 794,7 тисячі гривень, додатково повідомила прес-служба підприємства.

Деталі стосовно розташування водопровідного комплексу у Радушному є внутрішньою інформацією підприємства, створеджує прес-секретарка КП. Цитуємо: "...так як склад хлору являється режимним об’єктом і вимагає особливих заходів безпеки".

Нагадаємо, 8 лютого криворіжців обурили шалені платіжки, отримані за спожиту у січні воду. Роз'яснення від КП читайте тут.

Також редакції повідомили таке: "У 2018 році виконано роботи з автоматизації системи локалізації хлорної хвилі на 60 тисяч гривень, проведено обстеження та заміна сенсорів електрохімічної ячейки системи раннього виявлення на суму 40 тисяч гривень".


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

sploshnoe_veselie
  • 3
  • 4
  • Ответить

И речь не о всех рабочих

sploshnoe_veselie
  • 5
  • 5
  • Ответить

Они приколисты
Копейки тратят
А требуют с людей
Фу

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Город