Адвокат Назарова хоче ще раз прослухати покази свідків

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У Дніпровському апеляційному суді заслухають аудіодопити свідків по справі генерал-майора Віктора Назарова, визнаного винним у службовій халатності, що призвела до загибелі 49 осіб, серед яких було шестеро мешканців Кривого Рогу.

Сьогодні, 31 січня, у Дніпровському апеляційному суді продовжився розгляд апеляційної скарги генерал-майора Віктора Назарова.

Нагадаємо, суддя Павлоградського суду Наталя Самоткан визнала Назарова винним у службовій недбалості, яка 14 червня 2014 року призвела до загибелі 40 військових та 9 членів екіпажа на борту військово-транспортного літака Іл-76. Суд першої інстанції приговорив генерал-майора до 7 років позбавлення волі. Назаров подав на рішення Павлоградського суду апеляційну скаргу, оскільки не погоджується із таким вироком.

На минулому судовому засіданні у Дніпровському апеляційному суді сторона захисту подала неконкретизоване клопотання, яке не було надано у письмовому вигляді усім учасникам процесу.

Справу розглядає колегія суддів Коваленко, Пістун, Іванова.

Читайте також: Боти провалили спробу довести, що генерала Назарова покарали даремно

Під час судового засідання адвокат родин потерпілих Віталій Погосян обурився тим, що суддя, за його словами, ознайомилася з Бойовим Статутом сама, не повідомивши про це обвинуваченого Назарова та його захисника.

Як повідомляє прес-служба Дніпровського апеляційного суду, на сьогоднішньому засіданні колегія суддів розглядала клопотання захисника обвинуваченого щодо дій судді-доповідача у справі у суді першої інстанції та клопотання стосовно дослідження технічних записів допиту свідків. Ще було розглянуто клопотання про дослідження висновків судових експертиз у справі та призначення експертизи.

Розгляд справи відклали до 21 лютого, оскільки необхідно викликати експерта.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
28 мин

Все хорошо

30 : 09

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com