Віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України, - про велику подію говорили у педуніверситеті Кривого Рогу

Віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України, - про велику подію говорили у педуніверситеті Кривого Рогу

Фото: Первый Криворожский

У День підписання та проголошення Акта Злуки УНР та ЗУНР, 22 січня, студентський та науково-педагогічний склад Криворізького державного педагогічного університету провели урочистості.

Про це журналістка "Першого Криворізького" повідомляє із КДПУ.

Захід традиційно почали із виконання Гімну України. На загальноуніверситетському заході до Дня Соборності України виступили вокалісти музично-хореографічного відділення факультету мистецтв. Студенти та викладачі послухали промову ректора Ярослава Шрамка та доповідь викладача історії Романа Шляхтича у супроводі відеохроніки.

Читайте також: Без слів подяки й привітань із Днем Соборності чиновники мовчки поклали квіти біля одного з меморіальних комплексів Кривого Рогу

Нагадаємо, 22 січня 1919 року Міністр закордонних справ ЗУНР Лонгін Цегельський зачитав ухвалу УНР «Про об'єднання Західноукраїнської Народної Республіки із Великою Східною Україною» та передав її голові Директорії Володимирові Винниченку.

А представник Директорії Федір Швець зачитав Універсал уряду УНР: "Віднині воєдино зливаються століттями відірвані одна від одної частини єдиної України, Західноукраїнська Народна Республіка (Галичина, Буковина й Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна.

Здійснилися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Віднині є єдина незалежна Українська Народна Республіка...".


Читайте також: Протокольний захід до Дня Соборності України відбувся на ПоштовомуЧитайте також: Криворізькі студенти напередодні Дня Соборності розпочали акцію «На віки разом»


Фото із Вікіпедії

Фото: Альона Музика

Комментарии (2)

PADLA

15:12, 22 января 2019

У ваты пуканы поразрывало!
Я гарантирую это! (с)

Владик Менделеев

19:37, 22 января 2019

Узнал. Тот же лектор недавно читал студентам историю КПСС.

Ссылка скопирована в буфер обмена