Міністр ВС Аваков проігнорував звернення криворіжців, а місцева поліція продовжує розслідувати справи активістів та журналістів

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков проігнорував звернення криворіжців щодо розслідування справ про напади на активістів та журналістів.
Також відповідь мешканцям міста у відведений термін не надав у начальник Криворізького відділу поліції Роман Ткаченко. Втім, після повторного звернення редакції до правоохоронців, документ надано.

Нагадаємо, що 63 мешканців Кривого Рогу 5 грудня звернулись до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, начальника Криворізького відділу поліції ГУНП у Дніпропетровській області Романа Ткаченка та правоохоронних органів, які займаються розслідуваннями злочинів проти громадських активістів і журналістів.

Повний текст звернення редакція публікувала за посиланням.

Копію Резолюції, яка була підписана городянами під час мирної солідарності “ЇЇ ВБИЛИ” 7 листопада було відправлено Укрпоштою Міністру. 12 листопада Міністр отримав листа. Жодної відповіді підписанти не отримали.У Криворізькому відділі поліції продовжують займатись справами нападів на Сергія Мокрякова, повідомила редакції депутатка міськради Світлана Сова. Також вона розповіла, що також розслідується факт перешкоджання депутатській діяльності. Але провадження порушено за статтею про самоправство.

Як повідомив редакції один із учасників заходу активіст Олег Сампір, що був першим підписантом Резолюції, із ним зв'язувались представники КВП, які обіцяли надати відповідь на Резолюцію, яка була зареєстрована там 7 листопада, втім, її так і не надійшло.
Редакція повторно звернулась до правоохоронців із прохання прокоментувати ненадання відповіді. Редакції надали документ, на якому стоїть дата відповіді - 14.11.2018. Чому лист не отримали журналісти вчасно - питання лишається відкритим. На Укрпошті протягом кількох місяців стверджували, що листа немає. Електронну копію підписанти теж, стверджують, не отримували.
У листі йдеться про закриття проваджень стосовно журналістів та активістів у міськраді, Бориса Бичкова, Артема Мороки, проводження розслідувань справ Сергія Мокрякова, Андрія Немченка, Євгена Каріса, Софії Скиби,

Читайте також: Криворізьких журналістів запрошують обговорити безпекові питанняЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город