У Кривому Розі обговорюють старт Мандрівного кінофестивалю про права людини

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
26 листопада криворізьких журналістів запросили на прес-сніданок присвячений ХV Мандрівному фестивалю документального кіно про права людини DOCUDAYS UA у Кривому Розі.

Читайте також: Повний зал: криворізький театральний колектив організував збір пожертвувань на реабілітацію В'ячеслава Вовка

Як повідомляють на офіційному сайті проекту, цього року найцікавіші документальні стрічки про права людини побачать мешканці понад 200 міст і містечок України. Традиційно Мандрівний Docudays UA триватиме до кінця грудня й завітає до 22-х областей України. Перші покази вже відбулися у Тернопільській області, Львові, Кіровоградщини та інших містах України. Більше про фестиваль у інших областях та містах країни можна прочитати тут.

На підготовчому заході до проведення Мандрівному фестивалю документального кіно про права людини DOCUDAYS UA у Кривому Розі обговорюють питання старту фестивалю, цьогорічна кінопрограма, правопросвітні заходи та цьогорічні родзинки проведення фестивалю у Кривому Розі .

Головна тема цьогорічного фестивалю має назву «Рівні рівності» та присвячена суспільним викликам, пов’язаним з поняттям рівності. Це пропозиція подискутувати про поширені стереотипи та визначити, як сповідувати практики рівності в нашому повсякденні, зрештою – «виміряти» рівні рівності. Ключова кінопрограма присвячена групам людей, які найчастіше стикаються з нерівністю, зазнають дискримінації в суспільстві та є недостатньо репрезентовані в медіа. Фестиваль пропонує відвідувачам та відвідувачкам подивитись на питання нерівності з різних позицій – не лише через кіно, а й через правопросвітницькі та правозахисні заходи, дискусії.

Також в рамках прес-сніданку до прем'єрний показ фільму «Вихідний» з програми Docu/Коротко.

Читайте також: Грім серед ясного неба,- бійцеві АТО та патрульному криворіжці допомогли організувати персональну виставку фото
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Fyksik
  • 1
  • 0
  • Ответить

нашли что обсуждать в такое время

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Город