Українці гинуть у ДТП частіше, ніж європейці: ситуацію на дорогах обговорили у криворізькому ВНЗ системи МВС

Українці гинуть у ДТП частіше, ніж європейці: ситуацію на дорогах обговорили у криворізькому ВНЗ системи МВС

Фото: Первый Криворожский

У стінах вишу-переселенця у Кривому Розі 16 листопада відбулась Міжнародна науково-практична конференція, присвячена безпеці дорожнього руху.

Спікери зазначили, що схвалена у 2017 році Кабінетом Міністрів України Стратегія підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року мала за мету не тільки зниження рівня смертності внаслідок дорожньо-транспортних пригод щонайменше на 30 % та ступеня тяжкості наслідків ДТП, але й мала би реорганізувати систему управління безпекою дорожнього руху.

Але попри існуючі завдання, рівень смертності та постраждалих внаслідок ДТП залишається вкрай високим. До прикладу, у Кривому Розі, за статистикою патрульних за тиждень травмуються 7-15 людей.

Читайте також: Більшість ДТП стаються через пішоходів, які перебігають дорогу там, де не можна

Участь у заході взяли понад 170 осіб. Серед них юристи, поліцейські, благодійники, учні загальноосвітніх закладів міста та курсанти Донецького юридичного інституту, які стали співдоповідачами дорослих фахівців, які працюють у системі МВС України.

Під час конференції бул зазначено, що у країнах-членах Європейського Союзу на 100 тисяч мешканців припадає 5,1 % загиблих під час ДТП, а в Україні цей показник становить 8%.

Читайте також: Жінка чи чоловік - не має значення. Криворожанки взяли участь у конференції Української асоціації представниць правоохоронних органів

Захід проведено у рамках Тижня безпеки дорожнього руху, що триває із 12 до 18 листопада.


Комментарии (5)

Aleksbond85

15:08, 17 ноября 2018

Головна причина ДТП полягає у відсутності покарання за своі вчинки. Якщо ти маєш гроші і звязки, то ти від усього відкупишся. Також багато водіів не знають елементарних правил дорожнього руху, так як своі посвідчення купили. Можна збиратися хоч кожен день, але поки водій не буде усвідомлювати, що він буде нести відповідальність незалежно від свого становища, ситуація жодним чином не покращиться

Віктор

16:51, 17 ноября 2018

На мій погляд- вся причина в нашому ставленні до правил, а ще -до законів. Людина, яка виконує ці вимоги, в очах суспільства - лох, охломон. Звідси і такі загрозливі результати. До пішоходного переходу- 50 метрів- ні, краще перебіжу, хай спробують наїхати- буде їм! З точки зору водія- пішохід, навіть на переході- охломон, забирайся швидше, з-під коліс, бо буде тобі неприємність, а вже потім , і мені, якщо не втечу. На заміських дорогах- ану, на що здатна моя чаєчка, чи видавлю 150! Ага, он охломон їде -80- теж мені, машина, ось я його!.Такі ситуації бувають часто, а звідси- і ДТП

Человек я

18:52, 17 ноября 2018

Менталитет,дороги,машины.
Недавно Пушкарь разбился насмерть. Жох в реанимации. Известные армрестлеры. С нашим менталитетом мы так и будем жить в "гармонии".

Gumanoid

21:59, 17 ноября 2018

Они в Европе видели состояние дорог? Они в Европе видели, как полиция работает? Они в Европе видели, на сколько штрафуют переходящего в не положенном месте? Они в Европе видели, сколько светит выпившему водителю за рулем? Они в Европе вообШе были? Сравнили... делать им больше нечего! Го больше гей-парадов и клоунов на улицах! Оно нужнее!

Бородач

17:51, 19 ноября 2018

Страх - именно им можно заставить людей с нашим менталитетом заставить подчинятся законам и правилам. Страх быть казненным за коррупцию и что бы по всем родственникам близким и друзьям проверли полную конфискацию и ввели пожизненный запрет выезда из Украины, страх быть оштрафованным на десятки тысяч гривен за переход в неположенном месте будь то ребенок или пенсионер, страх быть навсегда лишенным водительского удостоверения за алкоголь в крови за рулем, а также уголовный срок за езду без прав. Только страхом можно заставить наших людей боятся закона.

Ссылка скопирована в буфер обмена