Щоб без проблем зареєструватися на ЗНО та вступити до вишів, у МОН радять оформити ID-картки

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
В Міністерстві освіти повідомляють, що школярам, які досягли 14 років, потрібно обов’язково отримати ID-картку, щоб уникнути проблем під час реєстрації на ЗНО та вступу до вишів.

Вчасне оформлення ID-картки є необхідним, тому що його копію потрібно подавати в документах для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання, як зазначили в Міносвіти.

Для школярів своєчасне оформлення паспорта є необхідним, адже його копію потрібно подавати в комплекті документів для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання.

Читайте також: Подати заяву на оформлення біометричного паспорта тепер можна онлайн

Подавати для реєстрації інший документ можуть лише такі категорії:

1) особи, які не мали можливості отримати паспорт в зв’язку з тим, що проживають на окупованій території та лінії зіткнення, – свідоцтво про народження;

2) іноземці та особи без громадянства – копію паспорта або іншого документа, що посвідчує особу;

3) особи, які звернулися за захистом в Україні, – копію довідки про звернення за захистом в Україні;

4) особи з окупованої території, які є учнями (слухачами, студентами) закладів освіти на підконтрольній Україні території, якщо вони втратили документ, що посвідчує особу, і не мають можливості його відновити – довідку із закладу освіти з фотокарткою.

Читайте також: Без причини і в будь-який час криворіжці можуть поміняти старі паспорти на нову ID-карту

А усі інші громадяни України подають для реєстрації на ЗНО виключно паспорт . Цей же документ пред’являється учасником ЗНО для допуску до пункту тестування.

Окрім цього, питання своєчасного отримання паспорта є актуальним для тих школярів, які 2019 року планують вступати на молодшого спеціаліста чи молодшого бакалавра після 9-го класу.

Зокрема, під час подання заяви на вступ необхідно пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, і подати його копію.

Тому майбутнім вступникам варто заздалегідь потурбуватися про оформлення паспорта (або іншого документа, що посвідчує особу), адже вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті учні, яким 14 років виповниться після 1 травня 2019 року .Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

SemS
  • 0
  • 0
  • Ответить

***
жениться можно с 14, убивать с 18, смотреть видео первой брачной ночи с 21 и выпить сто грамм за погибших товарищей тож с 21.....

Бабайка
  • 0
  • 0
  • Ответить

для чего, для чего... не смешите. просто государство платит за выдачу этой карты деньги. кто то деньги осваивает. сначала в 14 лет потом за выдачу новой в 18 лет. плюс у кучи чиновников есть работа. выдавать. учитывать . контролировать выдачу. выдавать карту можно и в роддоме. был бы от нее практический смысл для гражданина.

GOST2
  • 11
  • 3
  • Ответить

А не будут оформлять "брать" отключим газ. Бизнес есть бизнес ничего личного.

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Украина