Муніципальна няня - це додатковий бонус, - Міністр соціальної політики України

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
У Міністерстві соціальної політики розповіли про безпідставні чутки щодо начебто відміни декретних виплат при користуванні послугами муніципальної няні. Про це повідомили на офіційному сайті Міністерства.

Нагадаємо, що раніше ми писали, що Кабінет міністрів України вводить поняття «муніципальна няня». Все для того, щоб батьки могли працювати і не турбується, що їх дитина без нагляду. З механізмом отримання такої допомоги від держави можно ознайомитися тут.

Читайте також: Чому українські діти, від яких відмовилися батьки, не отримують «пакет малюка»

«Вони (ті, хто поширює чутки про відміну грошей на декретну відпустку. - Ред.) прив’язують наші додаткові заходи щодо соціального захисту сімей з дітьми, зокрема, введення поняття муніципальна няня, перекручують і кажуть, що це є на заміну державної допомоги. Буде державна допомога і муніципальна няня», - наголосив Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

За словами Міністра, державна допомога сім’ї залишається, а якщо захоче скористатися такою опцією, як муніципальна няня - то це додатковий бонус.

«Це ж стосується відпустки по догляду за дитиною - хоче мати няню у відпустці? Буде няня у відпустці. Хоче вийти на роботу та мати няню - буде така можливість», - пояснив Андрій Рева.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

amigeronski
  • 4
  • 1
  • Ответить

туда будут бурситетских отбирать?

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Город