Команда Усова ремонтує ще одну школу на МОДРі в Кривому Розі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Йдеться про ЗОШ № 5, яка розташована по вулиці Тарапаківській, 28. Приміщення актової зали було у жахливому стані і не використовувалося. Мешканці МОДРу звернулися до нардепа Костянтина Усова з проханням по допомогу.

Ремонтні роботи в актовій залі вже розпочато. Згідно з проектом, тут має буте світло та яскраво, стіни обіцяють утеплити, а батареї поміняти (стару систему демонтували). «Ми чекаємо на повне оновлення електропостачання, на оновлення системи опалення, нам пообіцяли, що буде зроблена невелика сцена, для того, щоб діти були та відчували себе у ролі молодих акторів. Це все програма Костянтина Усова», - говорить директор загальноосвітньої школи № 5 Павло Єрмоленко.

Зараз у школі тривають канікули, на них припадають найбільш «шумні» та брудні демонтажні роботи. Майстри вивозять будівельне сміття да вже отримують матеріли для роботи.

Нагадаємо, минулого тижня нардеп Усов пообіцяв відремонтувати вісім дитячих садочків свого округу (Центрально-Міський, Металургійний райони та житловий масив Південного ГЗК). У Команді парламентаря акцентують увагу на тому, що працюють в першу чергу для людей, які живуть у цій частині Кривого Рогу, яку Костянтин Усов представляє у парламенті.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город