Костянтин Усов взявся за ремонт ще 8 дитячих садочків у Кривому Розі

Главное фото новости
Фото: Пресова служба К. Усова
1kr.ua
Про це повідомили у Команді Костянтина Усова. Відповідне звернення парламентар спрямував до уряду. Народний депутат клопоче про утеплення восьми дошкільних установ у своєму окрузі.

Йдеться про дитячі садочки, які розташовано у двох районах міста. Металургійний район: 15, 120, 123, 186, 225,Інгулецький: 85, 164, 207.

Майже всі будівлі старші п’ятдесяти років, тому про енергоефективність споруд немає чого говорити. Взимку діти страждають від холоду, а влітку – від спеки. Модні за радянських часів вікна у вигляді вітражів у всю стіну, зараз розтріскалися та пропускають холод.Тому дитячі садочки потребують ремонту.

Окрім того, у кожного садочка є своя історія, наприклад в установі № 120 виховують особливих малюків. Це спецзаклад для дітей з порушеннями мовлення. Тут займаються з малюками зі всього Кривого Рогу, але розташовано заклад у Металургійному районі.

«Ми хочемо подякувати Костянтинові Глібовичу, що звернув увагу на наш заклад, - каже директор дитячого садочку № 120 Олена Бариленко, - ми вдячні за таке щире ставлення».

Нагадаємо, Команда Костянтина Усов веде планову роботу з модернізації закладів освіти свого округу. За весь час було проведено ремонти залів, дахів, ґанків та багато чого іншого у 30 школах та садочках. Зараз утеплювати будівлі будуть для майже тисячі дітлахів.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город