Лише інтеграція України до євроатлантичного простору гарантує мир і безпеку, незалежність України, - Гарант

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні, 20 вересня, Президент України звернувся до народних депутатів України у залі засідань Верховної Ради. Про це стало відомо під онлайн-трансляції ранкового засідання ВРУ.

Читайте також: Державний стяг разом із Президентом піднімав син загиблого бійця із Кривого Рогу

Петро Порошенко закликав нардепів підтримувати членство України в ЄС та НАТО. Проект, поданий на розгляд ВРУ, вважає Президент, відповідає настрою українського суспільства. Під час виступу Порошенко згадав і про військові навчання, які відбулись днями. Військовослужбовці із 14-ти країн брали участь у навчаннях, і готові відбивати напад сусідніх країн. Серед учасників були і українці. Президент зазначив - що ми рівноправні учасники навчань і нічим не гірші від колег.

Читайте також: Як депутати з Кривого Рогу голосували за права жінок і чоловіків в Збройних Силах України

«Після того, як ми повернемо Крим, російської бази у Севастополі більше не буде», - сказав Гарант Конституції, присутні парламентарії та урядовці вітали цю репліку оплесками. Згадав Порошенко і про рішення про надання автокефалії Українській помісній православній церкві.

«Ми стали стійкішими і сильнішими», - наголосив Петро Порошенко.

Також Президент під час щорічного послання до народних депутатів ВРУ згадав про те, що 20% промислового потенціалу України втрачено внаслідок агресії Росії. Президент також розуміє і визнає, що суспільство незадоволено тим, що поки неоголошена війна так і не завершена.

На сьогоднішньому засіданні нардепи також будуть розглядати законопроект №8329 про перейменування Дніпропетровської області. Слідкуйте за новинами на сайті «Перший Криворізький», щоб бути у курсі подій.

Читайте також: Більшість криворізьких нардепів не підтримали кандидатуру українського режисера на здобуття Нобелівської премії миру

Повни текст виступу Президента нижче

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
31 мин

Все хорошо

06 : 14

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com