Софія, Анастасія, Анна, Артем, Олександр та Максим - найпопулярніші імена українців

Софія, Анастасія, Анна, Артем, Олександр та Максим - найпопулярніші імена українців

Фото: Первый Криворожский

Найпопулярнішими іменами, якими українці називали своїх новонароджених дітей у першому півріччі 2018 року, стали Софія, Анастасія, Анна, Артем, Олександр та Максим.

Про це повідомила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

«Управління держреєстрації актів цивільного стану Мін’юсту щопівроку готують статистику про найпопулярніші імена, якими українці називають своїх дітей. В першому півріччі цього року дівчатка найчастіше отримували імена (в порядку зменшення частоти використання) Софія, Анастасія, Анна, Вікторія, Марія, Вероніка, Злата, Поліна, Єва, Мілана та Соломія. Хлопчики — Олександр, Артем, Максим, Богдан, Дмитро, Матвій, Владислав, Назар, Давид, Ілля, Андрій, Тимофій», - сказала Олена Сукманова.

Читайте також: Мін'юст разом з Національною поліцією розпочали інформаційну кампанію #СтопБулінг у школах України

Заступник Міністра юстиції зазначила, що, крім традиційних імен, українці вибирають своїм дітям і незвичні.

Серед незвичних жіночих: Ігоріна, Златаслава, Вівіана, Версавія, Дейлін, Медея, Каталея, Она, Мілаша, Апполінарія, Капітоліна, Хумора, Патриція, Забава, Прінцеса, Стасинія, Весна, Шамама, Італія, Андромеда, Ясновєда. Серед чоловічих: Златозар, Натаніель, Юнатан, Яровіт, Бертран, Вінцеслав, Еліот-Леопольд, Бомонд, Миролюб, Ольгерд, Пересвіт, Метью, Рожден, Гамлет, Ратібор.

Олена Сукманова також нагадала, що по всій Україні діє послуга Мін’юсту з видачі свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку. Про це ми писали раніше тут.

Читайте також: Вони йшли до цього 5 років: незабаром у Кривому Розі відкриють Центр для дітей з синдромом Дауна


Комментарии (8)

Abu

17:02, 12 августа 2018

Ну и чего возмущаться-город у нас многонациональный-одних цыган только посчитай,а они ради пособия и на учет теперь исправно бегут и в ЗАГС -первые,а уж имена у них..да и всяких негроидных и т.д-тоже хватает.

Эйяфьядлайекюдль

14:05, 12 августа 2018

Имя должно нормально сочетаться с отчеством и фамилией. Не Принцесса Васильевна Ивасюк и не Ольгерд Федорович Петренко. А к мужским именам еще и трансформацию в отчество тестировать, если мальчик планирует в отдаленном будущем стать отцом. Родители соревнуются, у кого фантазия богаче, а детям - сплошные неудобства потом.

Эйяфьядлайекюдль

14:56, 12 августа 2018

В Греции. Здесь это Ярина.

Эйяфьядлайекюдль

15:48, 12 августа 2018

При наличии выбора - Ярина, я настаиваю.

Пауков

10:01, 13 августа 2018

Посторонним В. Ім'я по-батькові, та ще й у тому вигляді до якого ми звикли, не так вже і розповсюджено по світові. Та й невідомо хто і звідки ті батьки, що так назвали дітей, може вони і не в Україні виросли і чхати хотіли, що там і кому які сочєтанія повинні бути.

Гюнтер

07:42, 13 августа 2018

ладик, с каких это пор алабаи владеют миром? Твой удел миска супа в будке)

Пауков

09:53, 13 августа 2018

тамерлан1944 Може тому що у нас живуть, працюють, і заводять сім'ї представники різних національностей? І відповідно називають дітей звичними для них іменами.

karmen

17:24, 12 августа 2018

Я бы точно, стукнула. Только не ПОЛОВНИКОМ (ОПОЛОНИК на украинском языке), а орфографическим словарём.

Ссылка скопирована в буфер обмена