В Україні можуть зняти серіал за сценарієм криворіжця

В Україні можуть зняти серіал за сценарієм криворіжця

Фото: Роман Неділько

У конкурсі The Next Big Thing. Generation від 1+1 медіа вже розпочалося онлайн-голосування за проекти, нагадаємо, серед учасників є і криворіжці.

Раніше ми писали про це тут.

Редакція сайту «Перший Криворізький» поставила кілька питань Романові Недількові - автору кількох проектів, поданих на конкурс.

Роман подав на участь у конкурсі чотири ідеї майбутніх серіалів.

«IN:ФОРМАЦІЯ (постапокаліптична фантастика) - це історія про вплив інформації на людину. Вона призвела до останньої світової війни, яка була не ядерною чи економічною, а інформаційною.

ГРАВІТАЦІЯ ФАНТАЗІЇ (стімпанк фентазі) - уявіть, що ваші фантазії (будь-які) стають частиною іншого світу, можливо, схожого на наш. Добрі фантазії утворюють нові форми життя: створіння, рослини, мінерали, хімічні сполуки. Злі, навпаки — руйнують все, що було створено добрими, спотворюючи їх первинну природу. Все як у нашому світі: постійна боротьба добра і зла. Та доля цього світу, що лежить за Обрієм Подій, залежить від малого хлопця і його віри в себе та свою уяву...

ХРОНІКИ КОШМАРІВ (псевдодокументалістика/жахи) - яка природа наших жахіть? Що ми про це знаємо? Як їх здолати, як позбутися... А що, як кошмари - штучне творіння психіатричних експериментів, які таємно проводилися науковцями, щоб отримати чергову страшну зброю – контрольований страх.

ВІТРИЛА ДОЛІ (драма) - доля завжди нас випробовує... Здебільшого на міцність та людяність. Іноді ці випробування дуже жорстокі. Та коли поруч твій найкращий друг, твій рідний брат, жодні труднощі не зможуть тебе зупинити.

Особливо коли ти рухаєшся на зустріч своєї мрії — мандрівки під вітрилами. І нехай ти народився із інвалідністю, який ніколи не ходив, але завдяки своїй мрії ти рухаєшся вперед. Це історія мандрівки двох братів, зовсім різних, але пов'язаних один з одним»
, - розповів про сюжети стрічок автор проектів Роман Неділько.

Також криворіжець зазначає, що кожна історія має дуже глибоку ідею і може бути показана і в десяти серіях, а може і двадцяти, що буде залежати від побажань продюсерів та очікуваного ними рейтингу.

«За умовами конкурсу треба сценарій на три-п'ять серій, бо в першу чергу це не є конкурсом готових сценаріїв, а конкурс ідей. А це різні речі... Я більше концентруюсь на самій історії, малюю концеп-арти сцен (локацій), відпрацьовую характери протагоністів», - розповів Роман.

Криворіжець вирішив подати заявку на участь ідей,бо має впевненість в тому, що зможе розповісти цікаві історії, після перегляду яких глядач замислиться над тими чи іншими моментами свого життя .

Проголосувати за проекти Романа Неділька можна за посиланнями:

IN:ФОРМАЦІЯ https://media.1plus1.ua/pitching/work/52/
ГРАВІТАЦІЯ ФАНТАЗІЇ https://media.1plus1.ua/pitching/work/55/
ХРОНІКИ КОШМАРІВ https://media.1plus1.ua/pitching/work/80/
ВІТРИЛА ДОЛІ https://media.1plus1.ua/pitching/work/110/Комментарии (7)

Mr.3et

16:21, 04 августа 2018

А где такая страна есть?

SGua.com

16:46, 04 августа 2018

Молодець! А крiм нього там хто ще?

Без надежды

21:13, 04 августа 2018

..криворіжець зазначає, що кожна історія має дуже глибоку ідею і може бути показана і в десяти серіях, а може і двадцяти...

Трейлер на полминуты.

Троллейбус Автобусович

09:46, 05 августа 2018

Бащук в тумане, заблудившийся по дороге на 24 троллейбус:))

sung

18:22, 05 августа 2018

S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Барсук555

19:26, 05 августа 2018

сюжет отстой .

Икра черная

20:43, 05 августа 2018

Талантливый город

Ссылка скопирована в буфер обмена