Криворіжцям пропонують здавати кров, аби врятувати життя людям

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Мешканцям Кривого Рогу пропонують здати кров, аби допомогти врятувати життя інших людей.

В нашому місті працює єдиний заклад, що приймає донорів і де можливо здати кров чи її компоненти - це Криворізька станція переливання крові, яка розташована по вулиці Медична, 12 в Металургійному районі.

Заклад працює з понеділка по п’ятницю, прийом донорів з 7:30 до 12:00, субота, неділя та святкові дні - вихідні.

« Не можливе надання своєчасної кваліфікованої медичної допомоги без використання компонентів та препаратів крові для лікування низки захворювань. Вони використовуються для лікування гематологічних, онкологічних, терапевтичних хворих та породілль. При наданні медичної допомоги постраждалим в ДТП, хворим з внутрішньою чи зовнішньою кровотечею переливання компонентів та препаратів крові є першочерговим.

Нажаль компоненти та препарати крові не можна виготовляти іншим способом як із крові людини - донорів. Життя хворих напряму залежить від людей які прийшли до закладу служби крові та добровільно віддали частку своєї крові для лікування інших
», - розповіли нашому кореспонденту співробітники Криворізька станція переливання крові.

Терміни зберігання еритроцитвмісних компонентів крові обмежені і складають від 35 до 42 днів тому їхні запаси повинні поповнюватися постійно.
Забезпечення потреб лікувальних закладів в компонентах та препаратах крові проводиться щоденно та цілодобово.

Як стати донором читайте за посиланням.

На Криворізькій станції переливання крові на теперішній час існує три види донорства.

Донорство крові, коли донор здає кров і донорство плазми, коли апаратним методом у донора заготовлюється лише рідка частина - плазма, а клітини крові повертаються в судинне русло та донорство клітин крові - тромбоцитів які роблять на сучасному апараті.

« В нашому місті знижується кількість донорів, але потреби у донорській крові зростають. Постійно необхідно створювати та оновлювати запаси компонентів крові, які можуть знадобитися кожної хвилини для надання невідкладної медичної допомоги. З цією метою ми звертаємося до мешканців нашого міста та просимо стати донорами », - повідомили у Криворізькій станції переливання крові,

Додаткову інформацію можна отримати за мобільним телефоном реєстратури Криворізької станції переливання крові 068-696-90-92.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город