У Кривому Розі відкрили найбільший в Україні центр допомоги для постраждалих від домашнього насильства

Главное фото новости
Фото: kr.gov.ua
1kr.ua
5 червня у Кривому Розі урочисто відкрили центр для осіб, які постраждали від домашнього насильства.

Спільно з мерією Кривого Рогу та німецьким Фондом GIZ, Фондом народонаселення ООН відкрили найбільший в Україні центр допомоги для постраждалих від гендерного та домашнього насильства «З надією в майбутнє».

Нагадаємо, що про проект говорили ще на початку року. Про це ми писали тут.

Центр було відремонтовано, оснащено за міжнародними стандартами і забезпечено кваліфікованими фахівцями.

Зазначимо, що криворізький центр наразі найбільший в Україні. Він розрахований на перебування 30 осіб.Жертви домашнього насилля можуть перебувати тут три місяці, в окремих випадках термін можуть подовжити.

Найголовніше завдання притулку - вберегти від важких наслідків для життя та здоров'я пригноблених членів сім'ї у кризовий момент.

«Сьогодні це восьмий притулок, який відкривається в Україні. Цей, мабуть, найбільшою мірою відповідає всім стандартам. Уже зараз ми для себе прийняли рішення, що будемо розглядати модель, створену в Кривому Розі, будемо пропонувати іншим містам та меріям як зразок притулку, який необхідно створити для допомоги жертвам домашнього насильства», - зазначила Наталія Федорович, заступник Міністра соціальної політики України під час офіційного відкриття.

Центр - закрита установа, і його адресу можуть дізнатися лише постраждалі жінки від працівників соціальних служб міста, поліції та громадських організацій, які займаються проблемою домашнього насильства.

«Проект спрямований на те, щоб жертви домашнього насильства зверталися і отримували допомогу, а суспільство поступово відходило від толерантності до такого явища як «насилля» », - зазначив Павло Замостян, заступник представника Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

Звернутися за допомогою жінки можуть за телефонами: 063-338-38-72 або 099-366-63-44 (з мобільного безкоштовно), а також 102.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 7 час 50 мин

Есть угроза

01 : 18

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com