Сховатись від тирана можуть десятки криворожанок у спецзакладі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Рішенням міськради Кривого Рогу від грудня 2017 року у нашому місті засновано комунальний заклад «Кризовий центр для жінок, постраждалих від насильства в сім'ї, «З надією в майбутнє» Криворізької міської ради».

Цей Центр, відповідно до інформації, наданої нашому інформаційному порталу Світланою Лавренко, головою комітету у справах сім'ї та молоді виконкому міськради Кривого Рогу, здатен прийняти 30 жінок одночасно. Працюватимуть у ньому 16 осіб.

У Статуті Центру зазначається, що протипоказаннями для прийняття постраждалих осіб до Центру є нездатність постраждалої особи до самообслуговування. Є й інші причини, через які можуть відмовити особам у наданні прихистку у Центрі.

Нижче ви можете ознайомитись із повним текстом Статутом закладу.

Нагадаємо, Президент підписав проти домашнього насилля на минулому тижні.Криворізький міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді 056 405 69 55

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги 063 338 38 72
099 366 63 44.


Благодійна організація "Шанс" 068 302 82 79.

Чи готові прихистити чоловіків у разі потреби - не повідомляється.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
2 час 47 мин

Все хорошо

05 : 25

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com