Що приховує Саксаганська райрада Кривого Рогу

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У Кривому Розі Саксаганська райрада попирає права громадян на отримання публічної інформації.

У зв'язку зі скандалом зі звільненням завідуючої відділом культури у Центрально-Міському районі Кривого Рогу редакція подала запит у виконком Саксаганської ради, щоб дізнатись про долю людини, яка займає таку саму посаду в іншому районі міста.

Саксаганська райрада ігнорує запитання щодо автора сценарію та відповідальних за проведення заходу, на якому використовувалась пісня авторки, яка офіційно представляє країну-агресора - Росію.

Читайте також: Про кого мовчить мер Кривого РогуЗапит було надіслано 10 травня, за допомогою онлайн-сервісу Доступ до правди. Вже 18-го довелось попередити чиновників про відповідальність за ненадання інформації. Втім, відповіді так і не надійшло. Тому скарга подана до Уповноваженої з прав людини.


Зауважимо, що аналогічні запити розглянули у Центрально-Міському та Металургійному районах міста відповіді надали у строки, передбачені законом. У Центрально-Міському районі не надали сценарій, але надіслали копію положення про відділ культури виконкому.Голова Центрально-Міської райради стверджує, що сценарії просто не зберігаються.А от, наприклад, у Металургійній райраді такі документи зберігаються. У авторах пісні "Пам'ять" Захарова не значиться. Слова до неї, стверджують чиновники, написав Віталій Безносенко.


З чого все починалось? Пісню, присвячену росіянам у Сирії, виконали ветеранам


Втім, у Центрально-Міському районі так і не повідомили офіційну причину звільнення Валентини Ігнатової, яка включила в сценарій урочистостей до Дня Перемоги пісню авторства Марії Захарової. Послались на небажання Ігнатової розголошувати таку інформацію. Підтвердження таких слів не надали.

Редакцію запевнили, що Валентина Ігнатова не працює на будь-якій іншій посаді у закладах культури чи освіти, підпорядкованих райраді або виконкому.
Про це детальніше у наступних публікаціях.До слова, Службу Безпеки України теж не дуже цікавить хто і чому у Саксаганському виконкомі райради вирішив, що вшановувати пам'ять полеглих у роки Другої світової війни треба піснями росіянки, яка підтримує військові дії на території інших держав - зокрема, Сирії та України. Принаймні, так можна трактувати надану відповідь на запит.

Редакція поцікавилась наявністю письмових чи усних звернень до СБУ чиновників будь-якого рангу щодо розслідування факту використання пісні авторства дипломатки РФ під час заходів до Дня Перемоги у Кривому Розі. Відповідь містить відомість тільки про один район.

Нагадаємо, знаний у місті діяч культури Сергій Мігуша стверджував, що саме він запропонував пісню у Сценарій, про що ми писали тут. Та зауважимо, що це не є офіційною відповіддю.

Редакція чекає реакцію виконкому Саксаганської районної у місті ради, депутатського корпусу ради та Служби Безпеки України, якій надіслано додатковий запит.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
3 час 30 мин

Все хорошо

02 : 37

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com