Червону картку Путіну в рамках акції SaveOlegSentsov показує Кривий Ріг . Онлайн трансляція

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні, 1 червня, у Кривому Розі розпочалась акція #SaveOlegSentsov. Надвечір мешканці Кривого Рогу зібрались біля пам'ятника засновнику міста, щоб висловити протест проти утримання 70 політичних бранів режиму Путіна. Поштовхом для проведення акції стало оголошення кількома політичними в'язнями голодування.

Український режисер, який знімав арт-хаус кіно (наприклад, "Гамер") був схоплений росіянами у анексованому Криму. І засуджений за надуману справу "тероризм" до позбавлення волі на 20 років за законами Російської Федерації.

Наразі голодування оголосили Володимир Балух, Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Олександр Шумков. Режисер Сенцов висунув вимогу звільнити усіх бранів РФ, і тільки тоді він припинить голодування.

Читайте також: Свистки, плакати і прапори України закликають брати на акцію SaveOlegSentsov Кривий Ріг

Криворіжці організували акцію, до якої приєднались представники різних організацій, які діють на території Кривого Рогу. Серед учасників родини полонених самопроголошеними республіками бійців батальйону "Кривбас". Та нещодавно звільнені з полону бійці Микола Герасименко та Олександр Лазаренко.

Читайте також: Кривий Ріг, покажи Путіну червону картку, - акція на підтримку Олега Сенцова та інших політв'язнів Кремля


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
28 мин

Все хорошо

04 : 59

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com