Кривий Ріг, покажи Путіну червону картку, - акція на підтримку Олега Сенцова та інших політв'язнів Кремля

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Криворізькі медійники організовують акцію на підтримку політв’язнів, які опинилися у лещатах Кремля. Показати Путіну футбольну червону картку може кожен охочий у п’ятницю 1 червня на площі біля Козака Рога (напроти виконкому міськради) о 17:30.

Деталі зустрічі та відомості про бранців ЗА ПОСИЛАННЯМ.

Шановні земляки – педагоги, медики, підприємці, митці, спортсмени, працівники промислових підприємств, студенти, журналісти, письменники, блогери, партійці, громадські активісти, АТОвці, волонтери, службовці, депутати та усі небайдужі криворіжці!

14 травня 2018 року український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування в колонії міста Лабитнанги.

Він висунув вимогу звільнити 64 українських політв’язнів, яких режим Путіна незаконно утримує у місцях позбавлення волі. Та Олег не озвучив вимогу звільнити себе.

Його голодування – приклад самопожертви за інших!
Не за себе - за всіх!

Відчайдушний крок Олега напередодні Чемпіонату світу з футболу особливо відчутний для російського керівництва. Голодування Сенцова нагадало світові про українських політв'язнів і активізувало дипломатичні зусилля провідних держав світу з метою тиску на Кремль.

Найменше, що може зробити сьогодні кожен з нас для Олега – підтримати його вимогу звільнити ВСІХ політв’язнів а також заявити свою – СВОБОДУ СЕНЦОВУ!

Зробити це масово і публічно – означає збурити інформаційний простір, актуалізувати тему незаконного ув’язнення українців в Росії, вчергове привернути увагу світової спільноти до порушення прав людини кремлівським режимом і підтримати Олега Сенцова та десятки інших політв’язнів, яким “шиють” справи про тероризм і зраду!

Усвідомлюючи це, небайдужі люди по всьому світу започаткували глобальну акцію #SaveOlegSentsov

Ми, криворізькі журналісти, долучаємось до неї самі і закликаємо зробити це кожного, кому не байдужа доля наших співвітчизників! На їхньому місці міг бути кожен із нас.

Одночасно із десятками інших міст всі разом поіменно назвемо політв’язнів, яких незаконно утримують за гратами в Росії та окупованому Криму. Серед них – українські митці, журналісти, правозахисники, студенти, представники кримсько-татарського народу.

Акція відбудеться 1 червня біля виконкому міськради на площі поруч із пам'ятником Козаку Рогу о 17:30.

Зробімо усе від нас залежне, аби Кремль, який зараз готується до Чемпіонату світу з футболу та збирається зустрічати іноземних гостей, отримав «червону картку ганьби» за порушення порядку цивілізованого співіснування держав, попрання прав людини, відродження і поширення ганебної практики ув’язнення людей за політичні переконання і свободу мислення, за українських бранців у російських тюрмах, за нашого Олега Сенцова!

Питання щодо акції можна узгодити, написавши коментарі під цим постом, або у приват співкоординатору акції у Кривому Розі.

Колективи видань:

Перший Криворізький,
Експерт - КР,
0564.ua.

Приєднуєтесь до чату Кривого Рогу


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город