Уникнути трагедій у школах під час НП можна, - Мінрегіонбуд України змінює будівельні норми

Главное фото новости
Фото: depositphotos.com
1kr.ua
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України вводить обов’язкову норму щодо встановлення в загальноосвітніх навчальних закладах спеціальних дверей з вільним відчиненням зсередини, щоб уникнути жертв під час пожеж та надзвичайних ситуаціях.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

«Безпека наших дітей – те, чим не можна нехтувати. Ми переглянули протипожежні вимоги, які містилися у старому ДБН щодо шкіл, вдосконалили та доповнили їх. Зокрема, здавалося б незначна, але така важлива зміна — тепер у школах обов’язково встановлюватимуться спеціальні двері евакуаційних виходів з вільним та легким відчиненням зсередини без ключа для того, щоб діти могли швидко та безперешкодно покинути приміщення у разі надзвичайної ситуації. Це вкрай важливо» , — сказав він.

Також Лев Парцхаладце підкреслив, що для гарантії безпеки важливо не тільки правильно проектувати будівлі, а й дотримуватися всіх вимог експлуатації. Ні в якому разі не можна перекривати або зачиняти аварійні виходи. Це стосується не тільки шкіл, а усіх громадських та житлових приміщень. Адже наслідки такої халатності та безвідповідальними можуть бути дуже і дуже серйозними.
Читайте також: Відкритий навчальний простір - різні варіанти організації навчання в українських школахЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

вайбер
  • 1
  • 0
  • Ответить

Жизнь заставила.

SGua.com
  • 3
  • 3
  • Ответить

За чей счёт весь этот банкет? Родители готовьтесь скинуться на новые двери....

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина