Відкритий навчальний простір - різні варіанти організації навчання в українських школах
Фото: Первый Криворожский
Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.
«У старому ДБН щодо шкіл передбачалася лише фронтальна форма шкільних занять, це коли парти стоять рядами одна за одною і за ними сидять учні. Відтак не було можливості проводити різні групові, ігрові та індивідуальні заняття у класах. Під час оновлення цього ДБН ми значно розширили планувальні рішення, щоб школи були просторішими, а навчальний простір — відкритим, і була можливість проведення різних форм занять. Це дозволить учням розкривати свій потенціал, розвиватися та бути успішними», — сказав Лев Парцхаладзе.
За словами Парцхаладзе, такі зміни необхідні для організації освітнього процесу в рамках концепції Міністерства освіти та науки України «Нова Українська Школа».
Оновлений ДБН «Будинки і споруди. Заклади освіти» поширюється на проектування нових і реконструкцію існуючих будинків шкільних навчальних закладів, вже затверджений і буде опублікований найближчим часом.
Читайте також: Порядок зарахування до першого класу у 2018 році: відповіді МОН на найпоширеніші запитання
220V
19:40, 25 мая 2018
Лучше нечего не пиши, если умных мыслей нет.
Did Панас
13:04, 26 мая 2018
Дід Панас, і стануть мажорами. Хе-хе
Alfavit
21:37, 25 мая 2018
в кривом не то что школы , здесь уже забыли когда жилье строили .
etoo_ya
21:47, 25 мая 2018
Господи, какой простор? Че забыли уже, как мальчики ученики расставляли парты кругом или полукругом и таким образом проводились интерактивные занятия, семинары и тд. Лучше бы внешний вид школам подрисовали
*Совесть твоя*
14:04, 26 мая 2018
etoo_ya, кругом( полукругом ) не получиться .Эта программа предусматривает разделение по зонам ...А так же диван и ковёр - для отдыха .Я не говорю уже о новой мебели и о современном проекторе вместо доски ... Явно будут объединять классы .И одна школа будет начальной другая для старших классов .Возможно и профильные - 10-12 классы. Одно понятно - денег нет на это как всегда и всё будет через *опу . И вымогание денег у родителей - как уже показала практика в прошлом году - 100 пилотных школ по Украине .Из них единицы укомплектованы ...и в классе 12-15 детей- как нужно для этой формы обучения .