Як у США: мешканців криворізьких багатоповерхівок вчать оберігати домівки

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Хто такі капітан під'їзду, координатори сусідської варти та поліція - криворіжців вчать оберігати домівки.
17 березня у Кривому Розі організували навчання для членів ОСББ. Говорять про дієві механізми співпраці мешканців багатоповерхівок та правоохоронних структур. Що робити та із ким у владних кабінетах та в поліції контактувати у разі необхідності.

На заході присутні представники патрульної поліції та інші мешканці міста.

Читайте також: На вулицях Кривого Рогу буде більше патрульних

"Ми працюємо, але самі не встигаємо прибрати усіх маргіналів із вулиць, тому сподіваємось на плідну співпрацю із вами - членами ОСББ" , - звернувся до учасників заходу в.о.начальника УПП Кривого Рогу Дмитро Гладчук.

Тренінг проводять працівники Департаменту патрульної поліції України.

Учасникам розповіли в яких випадках потрібно звертатись на гарячу лінію "102", а коли необхідно інформацію повідомити дільничому інспектору. Також дали поради щодо звернень до місцевої влади, щоби вирішити побутові проблеми двору чи будинку.

Читайте також: Новий Life Stylе у Кривому Розі - співпраця із поліцією

Програма вже працює в декількох містах країни.Довідка:

Сусідська варта – це модель апробована у багатьох країнах світу, серед яких Сполучені Штати Америки, Естонія, Молдова. Вона спрямована на зменшення рівня злочинності шляхом її профілактики. Адже доведено, що активні громадяни і добре впорядкована територія відлякують стихійних злочинців, у яких намір вчинити злочин виникає спонтанно.

В Україні сусідська варта працює з березня 2017 року. ОСББ чи будинки, які починають працювати за цим підходом, напряму контактують з поліцією та постійно взаємодіють з нею, гарантуючи максимальну безпеку громадян.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
3 час 30 мин

Все хорошо

02 : 54

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com