Найбільше у 2017 році пенсії зросли у суддів і прокурорів, найменше – у нардепів

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
Восени минулого року Кабмін прийняв пенсійну реформу та осучаснив пенсії. Аналізуємо, як змінився розмір пенсійних виплат для різних груп пенсіонерів.

Урядова пенсійна реформа та осучаснення пенсій призвели одразу до двох наслідків – підвищення пенсій та скорочення кількості окремих категорій пенсіонерів з січня 2018 року.

Втім, зміна пенсійного законодавства не єдиний фактор, який впливає на кількість пенсіонерів – мають значення смертність та міграція.

За даними Пенсійного Фонду, станом на січень 2018 року найбільше скоротилась кількість пенсіонерів-науковців, держслужбовців, військовослужбовців, чорнобильців.

Стало більше пенсіонерів-суддів. При цьому середня пенсія суддів у минулого року зросла найбільше – на 2634 гривні.

На другому місці пенсіонери прокурори – їхня середня пенсія збільшилась на 1153 грн.

Найменшу «прибавку» отримали науковці (+110 грн) та окремі категорії пільгових пенсіонерів, чиї пенсії призначені за законом «Про пенсійне забезпечення» ( +230 грн).

Пропонуємо ознайомитись з даними Пенсійного фонду про те, як змінились розміри пенсій, і скільки отримують люди похилого віку в різних областях України:Найбільш чисельна категорія пенсіонерів – ті, що отримують пенсії на загальних засадах, нараховує майже 10,5 млн осіб.

Це 89,6% загальної чисельності пенсіонерів.

Середній розмір таких пенсій станом на 01.01.2018 становив 2 406,37 грн.

Читайте також: Конституційний суд визнав протизаконним оподаткування пенсій

Стаття опублікована у рамках співпраці із VoxConnector.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Васько
  • 7
  • 0
  • Ответить

Название статьи гласит " НАЙМЕНШЕ У НАРДЕПІВ". А в самой статье написано "Найменшу «прибавку» отримали науковці"???

Пауков
  • 4
  • 13
  • Ответить

Яка цікава маніпуляція. Найбільше пенсії виросли у металургів та шахтарів. Там в середньому на 3-5 тис. Але їх приписали разом з купою ніщебродів і вивели середнє підвищення, що менше за прокурорські та суддівські, яких розлянули вузькою групкою.

yura36,6
  • 18
  • 0
  • Ответить

А что нардепам ещё и пенсии платят . Я думал ото шо вкрав за 5 лет то и твоё .

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Экономика