Без підтоплень, боліт і очерету: порятунок балки Кандибіна триває

Главное фото новости
Фото: Прес-служба К.Усова
Мешканців нижнього МОДРу більше не турбуватимуть сезонні підтоплення, паводки та хащі очерету. Підрядники продовжують розчищення балки Кандибіна і вже завершують укріплення схилів.

Порятунок балки Кандибіна розпочався у 2017-му. Раніше тут були болота, багнюка та затоплені залишки присадибних ділянок місцевих мешканців. Але тепер з висоти пташиного польоту можна побачити охайне русло, водний канал, який обережно та тремтливо протікає поміж житлових будинків.
Рівень води знижено від одного до двох з половиною метрів на різних ділянках об’єкту. Тепер городи та сади людей не потерпатимуть від сезонних підтоплень та паводків. Тож місцеві мешканці можуть знову займатись садівництвом та вирощувати врожаї.

«Тут ми заглибилися приблизно на півтора метри, вивезли мул, сміття тепер вода колектором протікає вільно та ще й набирається киснем. Водоймище на Прорізній стало глибшим, вода чистішою, вже незабаром тут може з’явитись риба, адже навколо балки розташовані десятки природніх джерел», - зазначив представник підрядника Сергій Задніпряний під час інспекції балки Кандибіна.

Місцеві мешканці у захваті від операції з порятунку балки, адже навколо їхніх будинків нарешті зникли болота та густі хащі, в яких плодилися комахи й змії.

Перший етап робіт майже завершено. Будівельники вкладають останні плити, встановлюють труби, продовжують вивозити сміття. Попереду – найцікавіше: будівництво двох сучасних скверів для відпочинку навколо балки Кандибіна.

Перша паркова зона з’явиться поміж вулиць Прорізна та Лавроненка, на нижньому МОДРі. Друга – поблизу кільця трамваю на перехресті Свято-Миколаївської та Української. Тут встановлять лави для відпочинку, з’явиться довгоочікуване освітлення, пішохідні, бігові та навіть велосипедні доріжки. Абсолютно все, що необхідно для зручності та комфорту містян.

Автором та ініціатором проекту з порятунку та облагородженню балки Кандибіна став криворізький нардеп Костянтин Усов. Парламентар домігся виділення грошей із обласного та державного бюджетів. Та тепер особисто контролює хід та якість виконання робіт.
«Зараз тут майже ідеальна водна поверхня, але ще півроку тому місцеві мешканці потерпали від очерету, застояної води та неприємного запаху. Тут було страшно та занедбано, але зараз все змінилось. Проте робота ще не закінчена. Навколо цього місця вже по розрівняній землі, яка знаходиться там, біля кільця трамваю, буде розбитий новий красивий, фантастичний сквер», - зазначив Костянтин Усов під час інспекції балки Кандибіна.

Облаштування скверів навколо балки розпочнеться вже незабаром. Назви для них оберуть самі містяни. Свої варіанти можна надавати до Центрально-Міської районної ради.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

bav19052017
 • 0
 • 1
 • Ответить

Г-н Усов, всё равно Вы плохой, потому что обустраиваете Гданцевский парк, который за годы незалежности вместо парка почти стал дремучим лесом, за то что решили реконструировать Кандыбину балку и русло реки, которую я помню именно такой как Вы её сейчас сделали, ведь в детсстве я именно здесь ловил раков, с дедушкой ловили ершей. Спасибо Вам "плохой" Человек, за то что Вы хоть что-то делаете реально не только для себя и своих близких, а и для людей. Ведь ничто так не красит как реально сделаная работа и не важно в какой Вы партии, важно что видно реальный результат, пусть даже в отдельно взятом районе, в отдельно взятом городе и не важно за чей счет, т.к. не важно какая партия профукает наши налоги. И если бы многие гарлопаны в перерывах между наживой личной и сессиями сделал реальное дело для нас народа, я думаю его бы тоже поддержали. Так судят по делам нашим...

ФК Кривбасс
 • 2
 • 0
 • Ответить

«Г-н» это то что все подумали?

ФК Кривбасс
 • 2
 • 0
 • Ответить

А пигмея обязательно фоткать на возвышениях и переднем плане чтоб выше казался?

Frolova
 • 14
 • 2
 • Ответить

Мабуть скоро вибори?.....

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Город