В Кривому Розі благодійний фонд пояснив навіщо вирубує дерева у парку Мершавцева

В Кривому Розі благодійний фонд пояснив навіщо вирубує дерева у парку Мершавцева

Фото: Первый Криворожский

Справа про знищення великих дерев у парку Ф. Мершавцева набула розголосу. «Опікуни» парку пояснили, навіщо вони вирубують дерева.

Нещодавно в соцмережах з’явилася інформація про те, що у головному парку міста знищуються величезні дерева. В благодійному фонді «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу», який уже багато років опікується парком, пояснили процес та підставність вирубки сухостійних та аварійних дерев у парку імені Федора Мершавцева.

«Абсолютно усі плани пов’язані із зеленими насадженнями у парку ім.Ф.Мершавцева чиняться після безпосереднього аналізу питання науковцями-ботаніками «Криворізького ботанічного саду» Національної академії наук – відповідно до Меморандуму про співпрацю між ботанічим садом та БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу». Науковообгрунтований підхід у питаннях, як висадження дерев, їх характеристик та дизайну, так і видалення дерев, які вже неможливо відновити - є принциповим рішенням Фонду», - говориться в повідомленні.Відзначається, що улітку минулого року стовбур сухостійного дерева впав у безпосередній близькості із дитячим батутом. Щоб уникнути повтору подібних ситуацій є необхідність убезпечення відвідувачів парку від можливих травматичних ситуацій.


«На запит БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» до виконкому Центрально-Міської районної у місті ради 7 листопада 2017 року відбулося обстеження парку ім.Ф.Мершавцева щодо зелених насаджень, що підлягають видаленню. За кілька днів до обстеження на фейсбук-сторінці Фонду було опубліковано запрошення до нього долучитися усім, хто є небайдужими екологічного стану нашого міста та має відповідну компетенцію. Нажаль, не зважаючи на запрошення жоден представник громадськості або депутатського корпусу різних рівнів до обстеження не долучилися», - говорять у БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу».
.
За фактом обстеження було укладено відповідний Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території Центрально-Міського району №45 від 7грудня 2017, де 97 дерев визначено – сухостійними, аварійними, фаутними - такими, що підлягають видаленню.

Комментарии (7)

Alfavit

16:57, 17 февраля 2018

СВОЛОЧИ .. УЖЕ ГРАБЯТ ГОРОД В ОТКРЫТУЮ ........

Абсолютное Зло

19:35, 17 февраля 2018

MиВа,мы благодаря революции как бы правильно сказать ГЫДНОСТИ, проданы словно бараны

Эр

17:37, 17 февраля 2018

Машины проезжают по пешеходным переходам, непосредственно с пешеходами. Срочно "спилить" и на аукцион!

Абсолютное Зло

19:33, 17 февраля 2018

На последнем фото, тупо фотошоп.... Нате хавайте, где поцриоты????? Хотя может они и охраняют

malibu61

21:58, 17 февраля 2018

Спиливают для отопления офисов дармовое тепло. От центрального отключились перешли на котлы, таких офисов в центре города полно дымят как крематорий дышать нечем. Гнилые что падают на людей не трогают, а с парка пойдут на растопку. А экологическая служба тупо ничего не видит, а ведь котлы могут работать и без проектов ведь проверять некому какое топливо используют.

самоделкин

02:45, 18 февраля 2018

Если кому не лень проедьте на юбилейную там на против 12 дома по проспекту 200лет лежат спиленные голубые ели , непонятно кто спилил но там производили обрезку деревьев

ЕленаМММ

09:06, 19 февраля 2018

Парк лысый, гора бетона пылящего и засыпающего остатки живого. Так же как с берегами -вырубили все деревья по склонам,засыпали камушками и сеточкой для укрепления склонов. Ай молодца,додумались,аграрии хреновы. Не ну чё,работники фонда за админ.домиком разбили сх угодья с помидорами и дорожками для полива...мы с дитем должны любоваться издали такими успехами хозяйственников,дровосеков и пр... А чего стоят кладбищенские таблички в мраморе возле кучки посаженных ростков с именами сажавших...


Ссылка скопирована в буфер обмена