В Кривому Розі благодійний фонд пояснив навіщо вирубує дерева у парку Мершавцева

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Справа про знищення великих дерев у парку Ф. Мершавцева набула розголосу. «Опікуни» парку пояснили, навіщо вони вирубують дерева.

Нещодавно в соцмережах з’явилася інформація про те, що у головному парку міста знищуються величезні дерева. В благодійному фонді «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу», який уже багато років опікується парком, пояснили процес та підставність вирубки сухостійних та аварійних дерев у парку імені Федора Мершавцева.

«Абсолютно усі плани пов’язані із зеленими насадженнями у парку ім.Ф.Мершавцева чиняться після безпосереднього аналізу питання науковцями-ботаніками «Криворізького ботанічного саду» Національної академії наук – відповідно до Меморандуму про співпрацю між ботанічим садом та БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу». Науковообгрунтований підхід у питаннях, як висадження дерев, їх характеристик та дизайну, так і видалення дерев, які вже неможливо відновити - є принциповим рішенням Фонду», - говориться в повідомленні.Відзначається, що улітку минулого року стовбур сухостійного дерева впав у безпосередній близькості із дитячим батутом. Щоб уникнути повтору подібних ситуацій є необхідність убезпечення відвідувачів парку від можливих травматичних ситуацій.


«На запит БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» до виконкому Центрально-Міської районної у місті ради 7 листопада 2017 року відбулося обстеження парку ім.Ф.Мершавцева щодо зелених насаджень, що підлягають видаленню. За кілька днів до обстеження на фейсбук-сторінці Фонду було опубліковано запрошення до нього долучитися усім, хто є небайдужими екологічного стану нашого міста та має відповідну компетенцію. Нажаль, не зважаючи на запрошення жоден представник громадськості або депутатського корпусу різних рівнів до обстеження не долучилися», - говорять у БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу».
.
За фактом обстеження було укладено відповідний Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території Центрально-Міського району №45 від 7грудня 2017, де 97 дерев визначено – сухостійними, аварійними, фаутними - такими, що підлягають видаленню.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 0 мин

Все хорошо

12 : 15

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com