Пластуни і слабочуючі діти Кривого Рогу заспівали разом славень

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Відзначаючи 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки, 22 січня, криворізькі члени організації Пласт на вихованці Центру "Сузір'я" виконали "Ще не вмерла України".

Перший куплет українського славня діти виконали жестовою мовою.

Продовжили зачитувати гімн найменші члени Пласту на вулицях міста речитативом.

Читайте також: Пластуни Кривого Рогу передали Вогонь Миру у різдвяно вбрані церкви


Також пластуни кинули виклик колегам із Житомира, Дніпра, Сум - тепер вони теж мають виконати гімн України і передати естафету іншим містам.

Наводимо текст Універсалу

«…Іменем Української Народної Республіки Директорія оповіщає народ український про велику подію в історії землі нашої української. 3-го січня 1919 року в м. Станіславові Українська Національна Рада Західної Української Народної Республіки як виразник волі всіх українців Австрійської імперії і як найвищий їхній законодавчий чинник торжественно проголосила злуку Західної Української Народної Республіки з Наддніпрянською Українською Республікою в одноцільну суверенну Народну Республіку.

Вітаючи з великою радістю цей історичний крок західних братів наших, Директорія Української Народної Республіки ухвалила тую злуку прийняти і здійсняти на умовах, які зазначені в Постанові Західної Української Народної Республіки від 3-го січня 1919 року.

Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України — Галичина, Буковина і Угорська Україна та Наддніпрянська Велика Україна.
Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України.

Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка.
Однині народ українській, визволений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об’єднаними зусиллями всіх своїх синів будувати нероздільну самостійну Державу Українську на благо і щастя всього її трудового люду».

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество