Пластуни Кривого Рогу передали Вогонь Миру у різдвяно вбрані церкви (ОБНОВЛЕНО)

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
24 грудня, як і було анонсовано раніше, криворізьки пластуни - від малого до великого - із самого ранку розносили до церков і костелів.Напередодні ми повідомляли, що особливий вогонь вперше привезли у Кривий Ріг члени організації Пласт.

Передачу Вифлиємського Вогню Миру пластуни почали із Церкви Святих Володимира і Ольги , потім направились у Костел Успіння Пресвятої Діви Марії, і завершили подорож у Церкві Пресвятої Трійці.Передачу Вогню супроводжували колядками найменші члени ПЛАСТу, яких напередодні прийняли до організації. Перш ніж віддати Вогонь священнослужителям, пластуни і пластунки помолились, вишикувавшись, за пластунською традицією у живий коридор.

Хто був ініцатором дійства і чому подія настільки важлива для Кривого Рогу - читайте тут.«4 січня 2018 року Божого о 18.00 біля Козака Рога криворізькі пластуни передаватимуть Вифлеємський Вогонь Миру громаді Кривого Рогу. Запрошуємо громадські організації, депутатів районних в місті рад, міської ради, представників органів місцевого самоврядування, містян долучитися до цієї події. Відкрийте свої серця для добра і любові», - пише Тетяна Асадова, криворізька станична.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.