Переддень Різдва в оселях копів Кривого Рогу з'являться свічки миру

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Новаки і новачки у супроводі страшопластунів та пластунів-сеньйор передали сьогодні, 5 грудня, Вогонь Миру із Вифлеєму колективу тих, хто щодня охороняє мешканців Кривого Рогу на вулицях міста.

В Управлінні патрульної поліції Вогонь від найменших членів Пласту особисто прийняв начальник УПП Артур Шкроб у присутності своїх заступників та інших колег, які працюють в Управлінні.

Читайте також: Хто ініціатор привезення Вогню у Кривий Ріг

Він подякував гостям за проявлену увагу до їхнього колективу, пообіцяв дітям та їхнім наставникам, що співпраця між патрульними і пластунами Кривого Рогу продовжиться й надалі у свята і поза ними.

Нагадаємо, що патрульні вчили нещодавно новацтво правилам дорожнього руху.

За словами станичної Тетяни Асадової, вогонь передали усім охочим - вірянам у церквах та на одному із центральних майданів Кривого Рогу. Пластуни кажуть, передача вогню працівникам патрульної поліції - вияв поваги та свідчення готовності до взаємодії.

Читайте також: Різдвяний вогонь отримали десятки мешканців Кривого Рогу

Під час урочистої передачі Вогню Миру із Вифлеєму, яка супроводжувалась величальним співом, був присутній і священник Української православної церкви Київського патріархату отець Роман. Священнослужитель, бажаючи усі присутнім любові та миру на рік прийдешній, побажав усім гарного родинного свята, яке завжди чекають українці з особливими відчуттями.

Інспектор зв'язків із громадськістю Наталія Малега також привітала дітей із прийдешнім Різдвом Христовим і передала від колективу солодощі, листівки і наліпки із символікою патрульної поліції, як свідчення дружби охоронців порядку та пластунів.

Велика свічка, яку запалили новаки Пласту, залишиться в Управлінні, де кожен патрульний зможе взяти його у власну родину.Завтра, 6 січня, о 15:00 вогонь привезуть на вулицю Концертна, 86 у Свято-Троїцьку церкву.

Більше святкових фото дивіться у фоторепортажах

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество