Після тривалого лікування 5-річна Катруся Тіщенкова вже почала ходити, проте все ще не говорить

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Допомога тим, хто цього потребує - найменше, що може зробити кожен з нас.

До редакції "Першого Криворізького" надійшов лист від мешканки Кривого Рогу Каріни Тіщенкової, яка просить допомогти вилікувати її донечку, 5-річну Катрусю.

Вже 5 років сім'я бореться за здоров'я дівчинки та має значні результати. Однак, говорити досі не почала.

Вже на третій день після пологів мама помітила у Катрусі судоми, однак, лікарі її заспокоювали, що таке є нормальним для дітей. Однак, коли лікарі побачили судоми на власні очі, новонароджену забрали до реанімації, де вона 8 днів перебувала під апаратом штучного дихання, а потім ще місяць - у відділенні патології новонароджених.

Після виписки додому і до цього часу сім'я з тяжкими наслідками. Діагноз у Катрусі важкий:змішаний тетрапарез, вальгусна деформація нижніх кінцівок,
зi стійкими вираженими порушеннями рухів, ЗРР на тлі ЗПМР. Відколи дівчинці виповнилося три місяці, сім'я вимушена проходити реабілітацію в Кривому Розі раз на 4 місяці, але цього мало. Батьки возять дитину в Трускавець в клініку імені Козявкіна В. І.

Після реабілітації у цій клініці є позитивні зміни: Катруся почала робити свої перші кроки. За останній курс у грудні вона нарешті почала ловити рівновагу і стояти самостійно. Лікарі вважають дівчинку перспективною та кажуть,що у неї дуже хороші компенсуючі можливості. У Катрусі є шанс жити повноцінним життям. Саме це для батьків - найголовніше.

Лікарі у Трускавці порадили сім'ї Тіщенкових пройти лікування у Харківському реабілітаційному центрі. Там використовують метод "Томатіс". Наразі Катруся пройшла вже 5 курсів та вперше сказала слова "мама" й "тато", розуміє, коли до неї звертаються; самостійно встає зі стільця та спускається сходами у садочку.

Однак реабілітацію необхідно проходити щодва місяці. Це дозволить Катрусі відновити здоров'я та ходити у звичайну школу. Дівчинку вже взяли в ортопедичний садочок, куди важких дітей не приймають.

Рахунок з клініки становить вже 26 250 гривень. Самотужки оплатити його сім'я не може - за роки лікування усі заощадження вичерпалися.

Родина звертається по допомогу до криворіжців із проханням допогти їм вилікувати доньку та дати їй шанс на здорове життя.

Реквізити для допомоги: номер карти ПриватБанку 5168 7423 5231 8715 Каріна Андріївна Тіщенкова (мама Каті).

Зв'язатися з нею можна за телефоном: 096-819-85-48.

Нагадаємо, наш портал вже писав історію Катрусі Тіщенкової тут.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество