Розчистка річки Інгулець врятувала від підтоплень мешканців Широківського району

Розчистка річки Інгулець врятувала від підтоплень мешканців Широківського району

Фото: Дніпровська ОДА

Більше тисячі приватних будинків у Широківському району врятували від підтоплення завдяки розчищенню близько шести кілометрів русла річки Інгулець.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Аби поліпшити екологічну ситуацію в регіоні реалізується близько 20 проектів, одним з яких й стало розчищення саме річки Інгулець у Широківському районі.

За словами місцевих мешканців, раніше річка була повнодною, однак, за кілька десятирічь просто обміліла, а місцями потік води взагалі зупинився. Тепер у річці з'явилася й риба.

Відновлювальні роботи на водній артерії розпочали на початку 2017 року. За цей час з річки було витягнуто більше 250 кубометрів мулу, а береги - розчищені від очерету та зарослів. Тепер глибина Інгульця сягає трьох метрів, а ширина - вдесятеро більше.

Читайте також: В селищі Широкому відкрито пам'ятний хрест загиблим в АТО бійцям

Завдяки розчищенню повідкривалися джерела, які насичують річку водою. На березі Інгульця облаштували зручні зони для відпочиваючих.

Проте, найголовніше, що вдалося зробити - це врятувати помешкання людей від щорічного весняного підтоплення, яке руйнувало присадибні території.

Комментарии (5)

Пауков

15:09, 28 декабря 2017

От ще якби в низ по течії продовжили. Отоб ващє крутяк був. А там капець скіко роботи.

AndyVosto4nui

15:48, 28 декабря 2017

Аби поліпшити екологічну ситуацію в регіоні реалізується близько 20 проектів, одним з яких й стало розчищення саме річки Інгулець у Широківському районі. 20 Откатных проектов, пусть хоть по одному проекту обнародуют документы, Хе р там. Начали больше делать потому что воровать стало сложнее, теперь куча проектов, куча целей, а на манеже все теже, бесплатная раб сила, и миллионные скрытые доходы.

Пауков

16:35, 28 декабря 2017

AndyVosto4nui, факти в студію.

Добродій

18:03, 28 декабря 2017

id56dа82f5d8732, Пауков Вілкула захищає - куди котиться цей світ! Але підтримую - сухі факти гучніші за пезпідставні воплі. Якби ще з Бажаново до Артема почистили річку.

Пауков

21:32, 28 декабря 2017

Добродій, Яке, взагалі, відношення дід-винахідник має до проекту облдержадміністрації в широківському районі? Ще не вистачало щоб ця потвора щей туди рученята свої простягала. Це область зробила, каманда Резніченко, найефективнішого голови ОДА в Україні.

Ссылка скопирована в буфер обмена