Розчистка річки Інгулець врятувала від підтоплень мешканців Широківського району

Главное фото новости
Фото: Дніпровська ОДА
1kr.ua
Більше тисячі приватних будинків у Широківському району врятували від підтоплення завдяки розчищенню близько шести кілометрів русла річки Інгулець.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Аби поліпшити екологічну ситуацію в регіоні реалізується близько 20 проектів, одним з яких й стало розчищення саме річки Інгулець у Широківському районі.

За словами місцевих мешканців, раніше річка була повнодною, однак, за кілька десятирічь просто обміліла, а місцями потік води взагалі зупинився. Тепер у річці з'явилася й риба.

Відновлювальні роботи на водній артерії розпочали на початку 2017 року. За цей час з річки було витягнуто більше 250 кубометрів мулу, а береги - розчищені від очерету та зарослів. Тепер глибина Інгульця сягає трьох метрів, а ширина - вдесятеро більше.

Читайте також: В селищі Широкому відкрито пам'ятний хрест загиблим в АТО бійцям

Завдяки розчищенню повідкривалися джерела, які насичують річку водою. На березі Інгульця облаштували зручні зони для відпочиваючих.

Проте, найголовніше, що вдалося зробити - це врятувати помешкання людей від щорічного весняного підтоплення, яке руйнувало присадибні території.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 15 мин

Есть угроза

01 : 18

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com