Україна сплатить 300 мільйонів гривень до Чорнобильського фонду «Укриття»

Главное фото новости
Фото: googl.com.ua
1kr.ua
Уряд виконав останнє й найважливіше зобов'язання стосовно вирішення проблеми Чорнобильської катастрофи.

Про це повідомляється на офіційному сайті органів виконавчої влади України.

1 грудня було ухвалене рішення про сплату 300 мільйонів гривень до Чорнобильського фонду "Укриття". Цей крок - свідчення того, що Україна готова посилювати екологічну безпеку, відзначив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак на підсумковій прес-конференції.

Відзначимо, кілька сотень криворізьких рятувальників, медиків та військовослужбовців вже з 27 квітня 1987 року знаходилися на атомній електростанції у Чорнобилі та ліквідовували наслідки аварії.

Міністр також додав, що за ініціативи природоохоронного відомства у липні Верховна Рада прийняла пакет законопроектів, які повинні відновити фінансування та використання держфонду поводження з радіоактивними відходами. Гроші планують використати на будівництво сховищ та наукових досліджень.

На прес-конференції Семерак розповів, що сьогодні триває процес розвитку об'єктів відновлювальної енергетики у зоні відчуження. За його словами, вже надійшло більше 60 заявок на будівництво сонячних станції в районі Чорнобиля. Проекти повинні бути підготовані на початку наступного року. Їх розробляють спеціалісти з України та Франції.

Читайте також: «Я там был ровно 62 дня. На работу ходили, как на праздник», - чернобыльская история криворожанина

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина