Правоохоронцям Кривого Рогу нічим зчитувати інформацію на ялинкових чіпах

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Святковий настрій та яскраві прикраси - напередодні Нового року майже у кожному домі мешканцыв Кривого Рогу з'являється новорічна хвойна красуня. Однак, чи всі знають, яких правил повинні дотримуватися підприємці, які продають ялинки?

Аби дізнатися правила торгівлі новорічними деревами, інформаціний портал "Перший Криворізький" звернувся до Криворізького відділу поліції. Роз'яснення редакції надав заступник начальника КВП Микола Верповський.

Згідно чинного законодавства, продавати ялинки можна лише у визначених районними радами місцях або ж на території, яка належить фізичній особі-підприємцю (територія біля магазинів, складів тощо).

За продаж ялинок у невстановлених місцях (вулицях, під'їздах тощо) передбачена адміністративна відповідальність за статтею 160 КУпАП ("Торгівля з рук у невстановлених місцях").

У такому разі порушникові загрожує покарання у вигляді штрафу розміром від 1 до 7 неоподатковуваних мінімумів громадян з конфіскацією. Торгівля з рук промисловими товарами тягне за собою штраф у розмірі від 6 до 15 мінімумів доходів громадян з конфіскацією товару.

Подальшу долю ялинок у такому випадку вирішуватимуть у судовому порядку.

Читайте також: Какие документы у продавцов хвои могут проверить криворожские патрульные

"На торговому місці повинні бути документи про походження ялинок (довідки з лісового господарства), на всіх ялинках повинні бути чіпи, в яких закладена інформація про їх походження", - зазначає Микола Верповський.

На теперішній час в територіальних підрозділах Криворізького відділу поліції прибори для зчитування чіпів відсутні.

Правоохоронці вкотре нагадують: в разі виявлення незаконного продажу ялинок, громадяни можуть звернутися до найближчого відділення поліції або за телефоном "102".

Читайте також: Незаконную точку продажи пиротехники выявили полисмены в Кривом Роге

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 34 мин

Все хорошо

04 : 47

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com