Курсантам ДЮІ урочисто вручили спеціальні жетони поліцейських

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Справжніми поліцейськими себе відчули курсанти Донецького юридичного інституту.

Вчора, 18 грудня, у Палаці молоді і студентів Кривого Рогу 221-му курсантові вишу вручили спеціальні жетони з індивідуальними номерами.

На урочистому заході були присутні представники міської та районної влади, заступники керівників Криворізького відділу поліції Микола Верповський та Управління патрульної поліції Дмитро Шпаковський, в/ч 3011 Національної гвардії В'ячеслав Мельник.

Підтримати майбутніх поліцейських приїхали й їх рідні та друзі. Із промовою виступив Віктор Бесчастний.

Читайте також: Про жахи неоголошеної війни курсантам Кривого Рогу розповіла місія «Евакуація-200»Згідно із законом "Про Національну поліцію", такий спецжетон та посвідчення працівника поліції повинен мати кожен поліцейський.

Жетони видаються особам, які призначаються на службу в поліцію на посади молодшого, середнього, вищого складу Національної поліції України, а також курсантам, слухачам, ад’юнктам, докторантам денної форми навчання та працівникам вищого навчального закладу МВС, які набули статусу поліцейських, відряджених до таких навчальних закладів із залишенням на службі в Національній поліції України, і проходять службу в Національній поліції України.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город