В Кривому Розі відбулася прем'єра театралізованого шоу «Шалена Елі та Великий Обманщик»

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
В театрі Шевченка відбулася прем'єра казки - шоу "Шалена Елі та Великий Обманщик".

До Нового року колектив Кривоізького академічного міського театру драми та музкомедії ім. Т. Шевченко підготував жителям Кривого Рогу черговий подарунок - виставу-казку для всієї родини "Шалена Елі та Великий Обманщик".

Автором і режисером вистави виступив завідуючий художньо-постановчою частиною театру Андрій Івасіх. Впродовж року він виношував ідею для створення сказки, зрештою написав сценарій і розпочав роботу над постановкою. Колектив театру підтримав його ідею і гуртом усі оперативно менш як за місяць створили диво - насичену спецефектами, яскравими костюмами, незвичними декораціями, з танцями і піснями казку. У виставі задіяні 28 артистів драми та балету і стільки ж працівників сцени.


Казка розповідає про дуже добру дівчинку, яка стала жертвою обману злого чарівника. Крізь шалені пригоди Елі знаходить друзів і все, як годиться у казці, закінчується хепі ендом.


Криворіжці зможуть переглянути виставу "Шалена Елі та Великий Обманщик" щодня впродовж новорічно-різдвяних свят.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

AndyVosto4nui
  • 0
  • 0
  • Ответить

Дали бесплатно на работе билет, пошел с ребенком) минут 30 смог отстрадать, и поехали в мак) там в 100500 интересней было )

Foch
  • 2
  • 1
  • Ответить

а почему " СУМА ШЕДШАЯ ЕЛЬ "????????

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Культура