Рішення Фонду Держмайна не влаштовує працівників «Кривбаспромводопостачання»

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
В Кривому Розі після "Теплоцентралі" можновладці взялися за ДПП "Кривбаспромводопостачання". Його частину передають в оренду місту.

16 грудня на 9 годин ранку зо дві сотні працівників ДПП "Кривбаспромводопостачання" зібрались під стінами адміністативної будівлі підприємства, аби висловити свій протест стосовно ситуації, що склалася. Керівництво, за словами мітингувальників, вимагає писати заяви про звільнення. Директор Єгор Прокопчук каже, що насправді мова йде про перехід кількох сотень працівників на інше підприємство - КП "Кривбасводоканал".

Це пов'язано з тим, що рішення про передачу частини підприємства в оренду приняв Фонд Держмайна України.

"Я на підприємстві працюю вже майже 20 років, я люблю колектив, люблю свою роботу і ось так все це втратити, мені дуже важко. Я проти будь-якого переходу, але наша думка нікого не цікавить", - розповідає працівниця підприємства Людмила.На зібранні виступали представники профкому КПВП, вони пообіцяли прояснити цю ситуації і звернутися в Генеральну прокуратуру України стосовно правомірності такої оренди підприємства.

Читайте також: Никого не будут увольнять. В Кривбасспромводоснабжение прокомментировали ситуацию с переводом сотрудников

Прояснити ситуацію присутнім спробував генеральний директор підприємства Єгор Прокопчук. Багато присутніх звинувачують його в тому, що відбувається на КПВП. Тому йому довелося вислухати крики "ганьба", а потім йому надали слово.

"Є конкретний наказ Фонду Державного майна України від 20.10 2017 року про передачу в оренду державного майна Кривбаспромводопостачання КП "Кривбасводоканал". Там навіть немає мого підпису, мене просто поставили до відома. Договір повинен був бути підписаний ще місяць тому, але я попросив Фонд відкласти процедуру його підписання на деякий час, щоб ми змогли проговорити можливість плавного переходу.

Доля підприємства вже вирішена, я не можу на неї впливати. Те, що відбувається зараз - це спроба зберегти всім робочі місця з їх розрядами
", - повідомив Єгор Прокопчук.

За словами директора, звільняти працівників підприємства вони не збираються, їх просто переведуть на ті ж посади, але в комунальне підприємство. На КП "Кривбасводоканал" обіцяють зберегти оклади і соцпакет.


На акції протесту працівники ДПП домовилися діяти спільно і стукати в усі можливі двері, аби процесу передачі частин підприємства місту не відбулося.

Фоторепортаж з акції протесту під ДПП "Кривбаспромводопостачання"
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город