У Команді Усова з висоти пташиного польоту показали, як реконструюють балку Кандибіна

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Розчищення водоймищ і схилів на об’єкті, а також будівництво та відновлення водопропускних споруд – це перший етап порятунку балки Кандибіна та домоволодінь місцевих мешканців від підтоплень.

Підрядники вивезли 22 000 кубометрів мулу та сміття. Схили балки також привели до ладу, підсипали, укріпили та зробили більш охайними. Тепер розпочали вкладати бетонні плити, аби пересуватися вздовж водоймища було комфортно та безпечно.

Окрему увагу отримали водопропускні споруди: будівельники встановили тюбінги довжиною 470 метрів, частина яких знаходиться під землею. Тепер вода рухається без перешкод, а найголовніше, постійно фільтрується від сміття.

Пішохідний місток наприкінці балки також було відремонтовано. Його укріпили сім бетонних блоків, поміж яких вода без перешкод впадатиме у затоплений кар’єр, а далі прямуватиме до Інгульця.

За словами еколога Йосипа Маякова, тепер у балці вода стане «живою», а це означає, що вже незабаром там можуть з’явитися різновиди риби: «Ділянка водоймища від перехрестя вулиць Українська та Свято-Миколаївська до затопленого кар’єру оживає, це покращить загальний стан річки, адже вода постійно циркулює. Таким чином покращується й екологія».

Автором проекту порятунку балки Кандибіна виступив криворізький нардеп Костянтин Усов. Члени Команди парламентаря постійно контролюють процес роботи на об’єкті. Кажуть, головна мета проекту – врятувати місто від екологічної катастрофи: «Ми б’ємося не з природою, ми б’ємося з людським недбальством, зухвалою впевненістю, що довкілля стерпить все. Вже зараз можна побачити, як водна артерія балки Кандибіна – річка Саксагань отримує нові береги та вільний рух води від самого витоку до злиття з Інгульцем».

У 2018 тут розпочнеться будівництво двох сучасних скверів для відпочинку містян. Це місце має стати окрасою МОДРу.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 19 час 3 мин

Есть угроза

05 : 19

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com