Зменшити максимальну швидкість руху на дорозі та збільшити штрафи пропонує МВС України

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
На засідання Уряду, присвяченому правилам дорожнього руху та відповідальності за їх порушення, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів про кількість ДТП в державі з початку року.

Статистика вражає, адже цьогоріч внаслідок ДТП загинуло 3 317 людей. Це вчетверо більше, ніж на фронті.

Арсен Аваков зазначив, що пропонується установити максимально дозволену швидкість транспортних засобів 50 км/год. На сьогодні максимально дозволена швидкість на дорогах 60 км/год.

За результатами досліджень міжнародних організацій така швидкість є найбільш оптимальною з точки зору забезпечення безпеки учасників дорожнього руху з урахуванням швидкості реакції водія та пішоходів.

"Я хочу, щоб кожен з вас зрозумів, що питання обмеження швидкості - це не обмеження у правах. Це питання нашої безпеки", - зазначив Аваков.

Читайте також: Сп'янілих водіїв, що спричинили ДТП, будуть карати жорсткіше в Україні?

Наступною пропозицією МВС України стало збільшення розміру штрафів.

За перевищення швидкості - 3400 грн. Зараз цей штраф у нашій країні складає 510 грн.

За залишення місця ДТП пропонується установити штраф 5400 грн та перебачити можливість позбавлення права керування автівкою на строк до 6 місяців. Зараз штраф складає 255 грн.

За керування транспортним засобом, коли особа не має права керувати МВС пропонує встановити штраф 10 тис. 200 грн. Зараз штраф складає 510 грн.

За керування авто особою, яка позбавлена цього права передбачити штраф у розмірі 20 тис. 400 грн. На сьогодні сума штрафу за вчинене правопорушення складає 510 грн.

"Сьогодні часто трапляються випадки, коли транспортним засобом керує особа, яка взагалі не має права керувати, або була позбавлена цього права, зокрема керування у нетверезому стані.

Заради таких людей, які свідомо сідають за кермо, знаючи, що вони взагалі не мають на це права, найгірше, що може відбутися з ними зараз - це штраф 510 гривень"
, - сказав на засіданні Арсен Аваков.

Читайте також: Криворожанка на ВАЗ в'їхала в кілька припаркованих авто

Однією з пропозицій, які на засіданні Уряду озвучив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков - це збільшення строку накладання на водіїв, які керували автівкою у стані сп'яніння адміністративних стягнень до 1 року, замість діючих трьох місяців

МВС України озвучили також пропозицію-стратегію.

Суть її полягає в тому, аби вжити заходів, щодо запровадження автоматичної фото- та відеофіксації порушень ПДР.

"Попри всі перестороги, ми вважаємо це найбільш дієвим механізмом боротьби з порушеннями. Така система працює у більшості країн ЄС. Є досить свідчень того, що така система радикально змінює ситуацію з безпекою на дорогах", - зазначив Міністр внутрішніх справ України.

Впровадження ефективного функціонування цієї системи потребує прийняття ряду законодавчих, урядових та інших правових актів.

Читайте також: У Кривому Розі зіткнулися дві автівки. Є постраждалі

"Ми сподіваємося на підтримку не лише Уряду, а й Парламенту", - сказав Арсен Аваков.

Ще однією пропозицією є заклик внести зміни до порядку вилучення посвідчень водія, якими передбачити, що строк отримання водійського посвідчення особою вперше становить 2 роки.

"Якщо протягом цих двох років особа вчиняє більше двох адміністративних порушень в сфері безпеки дорожнього руху, після закінчення дворічного терміну видати посвідчення на 30-ть років без складання додаткових екзаменів.

В іншому випадку, для отримання посвідчення водія на 30 років, особа буде зобов'язана знову скласти іспити".Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
20 мин

Все хорошо

12 : 53

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Происшествия

Booking.com