Гімназія та дві школи, - у Команді Усова повідомили про старт ремонтів закладів освіти

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У планах ще вісім, - це школи та дитячі садки Металургійного, Центрально-Міського районів та Південного ГЗК. Основні роботи стосуються утеплення, ремонту дахів, реставрації фасадів та облаштування спортивних залів. Виконуються ремонти у рамках щорічної програми підтримки освітньої інфраструктури криворізького нардепа Костянтина Усова.

Школа №69 у Металургійному районі випустила не одне покоління чемпіонів з різних видів спорту. Тут навчаються переможці та призери міських, обласних, всеукраїнських та навіть міжнародних турнірів.

Однак, спортивна зала була у жахливому стані. Дерев’яна підлога почала просідати, шпаклівка зі стін та стелі відпадала шматками, а використовувати старе обладнання стало небезпечно. Тепер школярі отримають сучасну залу для занять спортом, з новим інвентарем, надійною підлогою та стінами з утепленням. Взимку середня температура повітря в залі має підвищитися на декілька градусів.

Школа №66 на Вокзальній отримає оновлений вигляд та утеплений фасад. Підрядники вже знімають стару фарбу та шпаклівку і вже незабаром почнуть монтувати декількох шарів утеплювального матеріалу, штукатурити, а згодом і фарбувати стіни.

Після завершення ремонту, школа №66 стане яскраво-малинового кольору. Таким чином школярі та педагоги хочуть віддалитися від сумних сірих та однотипних пострадянських споруд.
Також оновлений фасад отримає Центрально-Міська гімназія, що розташована поблизу парку Мершавцева. Через рух ґрунтових вод, будівля потребувала термінового втручання фахівців. Підрядники повністю відреставрують споруду зовні, утеплять стіни, а найголовніше – збережуть усі елементи архітектури та декоративної ліпнини.

Ремонт у навчальних закладах міста став можливий завдяки криворізькому нардепу Костянтину Усову. Парламентарій домігся виділення грошей на проведення робіт та особисто спостерігає за кожним етапом реконструкції на всіх об’єктах:

«Підрядники обіцяють здати об’єкти на початку грудня. Терміни дуже стислі, майже неймовірні, але будемо робити все можливе, аби встигнути вчасно. Будемо підганяти, будемо контролювати, будемо особисто ходити та заглядати, аби кожна деталь, кожна плиточка, кожна стіна та стеля були якісно пофарбовані та слугували нашим підростаючим поколінням не один рік та навіть десятиріччя».


Вже незабаром роботи розпочнуться у дитсадку №306, там повністю відремонтують дах, ґанки, а ще встановлять нові металопластикові вікна на головному фасаді. Школа №60 отримає нову крівлю, а у 28-й капітально від реставрують фасад. Всі три об’єкти проходять останні етапи узгодження проектів та вже з дня на день підрядники готові приступити до виконання робіт.

Нагадаємо, у вересні 2017 в Команді Костянтина Усова повідомили про ремонт у ще п’яти навчальних закладах міста. Зараз проекти на стадії узгодження, проте у парламентарія запевняють, вже зовсім скоро техніка та майстри працюватимуть і там.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город