Плюс п’ять: нардеп Костянтин Усов назвав учбові заклади, на ремонт яких залучив кошти

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У списку - загальноосвітня школа № 82 на ПівдГЗК, три дитячі садочки у Металургійному районі: №№ 129, 189 та 231, а також школа № 10, за відновлення роботи якої боролися криворіжці та яка нещодавно шляхом чесних виборів отримала нового очільника.

Директори більшості навчальних закладів просили відремонтувати вікна та двері. Тож тепер старі рами замінять на енергоефективні металопластикові. У десятій школі капітально відремонтують спортивну залу. Для школи на Гданцівці це дуже важливо, - каже нардеп.

«Ми продовжуємо будувати Європейський Кривий Ріг. Я спрямував на уряд клопотання про виділення додаткових п’яти мільйонів гривень прямої субвенції в криворізький міський бюджет. На них будемо реставрувати, капітально чи частково ремонтувати ще п’ять закладів дошкільної чи середньої загальної освіти», - таку заяву зробив Костянтин Усов.

У Команді Костянтин Усова кажуть, що зараз проектують ремонти шести навчальних закладів, які виграли у конкурсі на реконструкцію .

Роботи збираються розпочати до настання холодів, як тільки проекти пройдуть експертизи. Нагадаємо, торік Костянтин Усов залучив 17 мільйонів на капітальний ремонт 18 шкіл та дитячих садочків свого 33 округу.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 44 мин

Есть угроза

02 : 44

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com